Pamięć TeamGroup Vulcan Z, DDR4, 8 GB, 3000MHz, CL16 (TLZGD48G3000HC16CDC01)
ID produktu: 6287372
Wzmocniona struktura i lepsze odprowadzanie ciepła
Całkowicie nowy moduł chłodzący T-FORCE VULCAN Z został zaprojektowany w celu zapewnienia pełnej ochrony i lepszego odprowadzania ciepła. Rozpraszacz ciepła jest utworzony w procesie tłoczenia z jednoczęściowym aluminiowym stopem o grubości 0,8 mm w celu wzmocnienia struktury nadwozia. Ponadto barwienie za pomocą procesu anodowania elektrolitycznego może zwiększyć odporność na korozję i uczynić go nieprzewodzącym. Ponadto dzięki nadprzewodzeniu - klejowi przewodzącemu ciepło, może on szybko przenosić ciepło do układu scalonego poprzez przewodzenie ciepła do modułu chłodzącego ze stopu aluminium w celu lepszego rozpraszania ciepła. Dlatego pamięć do gier może być utrzymywana w temperaturze roboczej, zapewniając najlepszą i najbardziej płynną rozgrywkę oraz ekstremalną wydajność bez żadnych opóźnień.
Wybrane najlepsze układy scalone. Stabilne i trwałe
Wysoka wydajność, niskie zużycie energii i łatwa aktualizacja
Oprócz wzrostu szybkości przesyłania danych, podstawowe napięcie robocze nowej generacji pamięci DDR4 jest również obniżone do 1,2 V. Ta pamięć stacjonarna jest energooszczędna, wysoka wydajność i niskie zużycie energii.
Obsługuje Intel XMP i automatyczne podkręcanie
T-FORCE
Wyróżnione przez eksperta
  • Chłodzenie Radiator
  • Częstotliwość pracy [MHz] 3000
  • Liczba modułów 2
  • Pojemność łączna 8 GB
  • Typ pamięci DDR4
Produkt
Kod producentaTLZGD48G3000HC16CDC01
EAN0765441645981
Podstawowe
LiniaT-Force Vulcan Z
Model
Typ złącza
Zestaw
Techniczne
Typ pamięci
Nie
Pojemność łączna
Napięcie [V]
Fizyczne
KolorSzary
Nie
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
98% osób poleca
ten produkt
5
91%
4
6%
3
3%
2
0%
1
0%