Pamięć TeamGroup T-Force Vulcan Z, DDR4, 32 GB, 3600MHz, CL18 (TLZRD432G3600HC18JDC01)
ID produktu: 6873340
Team Group Vulcan Z
Wzmocniona struktura i lepsze odprowadzanie ciepła
Zaprojektowany dla pełnej ochrony i lepszego rozpraszania ciepła.
Stabilny i trwały
Wysoka wydajność, niskie zużycie energii i łatwa aktualizacja
Oprócz wzrostu szybkości przesyłania danych, podstawowe napięcie robocze nowej generacji pamięci DDR4 jest również obniżone do 1,2 V. Pamięć jest energooszczędna i wydajność.
T-FORCE
Wyróżnione przez eksperta
  • Chłodzenie Radiator
  • Częstotliwość pracy [MHz] 3600
  • Liczba modułów 2
  • Pojemność łączna 32 GB
  • Typ pamięci DDR4
Produkt
Kod producentaTLZRD432G3600HC18JDC01
EAN765441652095
Podstawowe
LiniaT-Force Vulcan Z
Model
Typ złącza
Zestaw
Techniczne
Typ pamięci
Nie
Pojemność łączna
CL18
Napięcie [V]
Intel XMP 2.0
Fizyczne
KolorCzerwony
Nie
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
98% osób poleca
ten produkt
5
92%
4
5%
3
3%
2
0%
1
0%