Pamięci do serwerów
Do koszyka

Pamięć serwerowa Samsung DDR3L 8GB, 1600MHz, CL11, ECC (M391B1G73EB0-YK0)

ID produktu: 1060888
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Architektura: Brak danych
  • Częstotliwość pracy [MHz]: 1600
  • Pojemność: 8 GB
  • Przeznaczenie: Serwer, Komputer stacjonarny
  • Typ pamięci: DDR3L
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Pamięć serwerowa Samsung DDR3L 8GB, 1600MHz, CL11, ECC.

 

Specyfikacja

Architektura
Brak danych
Komputer stacjonarny
Serwer
Pojedyncza kość
Złocone styki
PC3-12800

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801172678
Opis:
Gwarancja realizowana przez serwis autoryzowany producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Patriot DDR3 SODIMM 4GB 1600MHz CL11 (PSD34G160081S), Aten Video Splitter 16 portów VS0116-AT-G, Esselte Koszulka na dokumenty groszkowa, 100 szt. A4 (10K014A), Value 2.0 Cable A-MicroB M/M 0.8m (11.99.8754-10), DimasTech Przycisk LED 22mm Zielony (PD098), St. Majewski Zeszyt w okładce laminowanej, format A5, 60 kartek, kratka, FIZYKA, UNIPAP, Equip D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 1.8, Czarny (218080), Gigabyte GeForce GTX1050 OC 2GB GDDR5 (GV-N1050OC-2GD), Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Quartz Edition (RZ03-02191700-R3M1), Qoltec Duplex LC/UPC-LC/UPC 50/125µm OM2 1m (54022), Pilot marker perman okr pil pintor m ptmg (SW PT M G), Silicon Power Ultima U05 64GB (SP064GBUF2U05V1H), CRAFTUNIQUE pokrywa górna do CraftBot XL - CUSP-DOMEXL, MicroBattery 10.8V 4.4Ah do HP Tpn-Q101 (MBI51199), nemo ETUI FANCY SAMSUNG GALAXY A3 2017, Yoxx Folia ochronna na LCD Iphone 4G, Mercury Nakładka Jelly Case do Samsung Galaxy A6 2018 czarne, XDDESIGN Plecak Bobby niebiesko-szary, Natsume The Lost Valley