Pamięć GoodRam IRDM, DDR5, 32 GB, 5600MHz, CL30 (IR-5600D564L30S/32GDC)
ID produktu: 13115326
Moduły IRDM DDR5 – stworzone, by poczuć różnicę
Pracuj i graj jak zawodowiec
Maksymalnie przyśpiesz akcję dzięki ogromnej prędkości niskoprofilowych modułów IRDM DDR5. Otrzymasz niezrównaną płynność działania nawet podczas korzystania z wielu aplikacji jednocześnie, a tym samym podniesiesz efektywność swojej pracy. Przed Tobą długie, wymagające sesje gamingowe? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy. Moduły o taktowaniu nawet do 6800 MHz błyskawicznie reagują na sygnały systemu, zapewniając płynną rozgrywkę i pracę.
Przekraczaj granice wydajności
Pracuj i graj jak zawodowiec
Przekraczaj granice wydajności
Udoskonalone zarządzanie zasilaniem
Proste przetaktowywanie
Technologia niezawodności
Wyróżnione przez eksperta
  • Chłodzenie Radiator
  • Częstotliwość pracy [MHz] 5600
  • Liczba modułów 2
  • Pojemność łączna 32 GB
  • Typ pamięci DDR5
Producent
Nazwa producenta Wilk Elektronik S.A.
Adres Mikołowska 42, 43-173 Łaziska Górne, PL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaGoodRam
Kod producentaIR-5600D564L30S/32GDC
EAN5908267964897
Podstawowe
LiniaIRDM
Model
Typ złącza
Zestaw
Techniczne
Typ pamięci
Tak
Pojemność łączna
5600
CL30
Napięcie [V]1.25
AMD EXPO, Intel XMP 3.0
Fizyczne
KolorCzarny
Nie
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
99% osób poleca
ten produkt
5
94%
4
4%
3
1%
2
0%
1
0%