Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL17 (IR-2400D464L17S/8GDC)

Liczba modułów: 2
ID produktu: 1438154
Zobacz produkty podobne
(10)
Zapytaj społeczności 0 pytań
Pojemność łączna:
 • 4 GB
 • 8 GB
Opóźnienie:
 • CL15
 • CL17
Liczba modułów:
 • 1
 • 2
Kolor:
 • Czerwony
 • Czarny
Opis
Specyfikacja
Opinie (382)
Inspiracje (11)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

DDR4

Standard pamięci RAM, który umożliwia zastosowanie napięcia 1.2 V. Dzięki temu udało się uzyskać spadek poboru mocy o 20% w stosunku do DDR3 oraz większą przepustowość. Ponadto użytkownicy mogą liczyć na funkcję cyklicznych kontroli nadmiarowych i wykrywanie przypadkowych błędów. Po pamięć DDR4 powinny sięgnąć osoby, oczekujące maksymalnej wydajności i dużej oszczędności energii. Wśród nich będą gracze, a także użytkownicy korzystający z profesjonalnego oprogramowania do obróbki graficznej.

Pojemność 8 GB

Pamięć RAM o pojemności 8 GB zagwarantuje wysoki komfort użytkowania przy wielu zastosowaniach. To doskonała propozycja dla osób, które na co dzień korzystają z zaawansowanego oprogramowania, gdyż komputer z powodzeniem wykona wiele operacji jednocześnie. Zadowoleni będą również gracze. Taki zasób pamięci pozwoli na zabawę przy wielu najnowszych tytułach. Ponadto system będzie działał szybko i sprawnie, co może być nieocenionym atutem przy pracy biurowej, gdzie efektywność ma znaczenie priorytetowe.

Podwójny moduł

Zakup podwójnego modułu pamięci RAM to rozwiązanie, które pozwoli uzyskać dużo wyższą wydajność. Instalacja dwóch kości może okazać się doskonałym pomysłem, gdy komputer nagle przestanie radzić sobie z wymagającymi grami, czy profesjonalnym oprogramowaniem do obróbki graficznej. Wystarczy umieścić pamięć w odpowiednich slotach na płycie głównej, aby znacznie poprawić komfort pracy. W szerokiej ofercie znajdziesz modele o różnych parametrach. Dzięki temu idealnie dobierzesz moduł do oczekiwanych zastosowań.

Częstotliwość pracy 2400 MHz

Częstotliwość pracy pamięci RAM to jeden z parametrów, który decyduje o wydajności sprzętowej komputera. Szybkość taktowania na poziomie 2400 MHz z pewnością wystarczy do zabawy przy wielu wymagających grach. Taki moduł znajdzie zastosowanie również przy korzystaniu z zaawansowanego oprogramowania. Należy jednak zwrócić uwagę na pozostałe elementy konfiguracji. Sercem komputera jest oczywiście procesor, który przy wsparciu wysokiej klasy karty graficznej zapewni komfort użytkowania przy wielu zastosowaniach.

Opóźnienie CL17

Opóźnienie CAS latency to parametr określający czas, jaki upłynie pomiędzy wysłaniem żądania a odczytem danych z kolumny pamięci. Wpływa na szybkość pobierania instrukcji, które wykona procesor. Przy zakupie należy również zwracać uwagę na częstotliwość taktowania. Oba czynniki mają wpływ na szybkość działania i wydajność komputera. Opóźnienie CL17 pozwoli na komfort pracy przy programach biurowych, a także wielu wymagających grach. Ten typ pamięci wpisze się w zakres preferencji szerokiego grona odbiorców.

Napięcie 1.2 V

Napięcie to parametr, który określa wartość zasilania pamięci RAM. Przed zakupem należy zapoznać się z listą obsługiwanych modułów przez płytę główną. Tylko kompatybilny układ podzespołów zapewni stabilną pracę komputera i oczekiwaną wydajność. Napięcie na poziomie 1.2 V zasila kości pamięci typu DDR4. Oznacza to o 20% niższy pobór mocy w stosunku do DDR3 oraz wyższą przepustowość. Taki wariant będzie doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy oczekują komfortowej pracy, a zarazem dużej oszczędności energii.

Radiator

Właściwe chłodzenie podzespołów sprawi, że będziesz mógł dłużej cieszyć się ich pracą. Warto więc sięgnąć po pamięć RAM z radiatorem. To metalowa obudowa, która umożliwia rozpraszanie ciepła i ochronę modułu przed nadmiernym przegrzewaniem. Taka konstrukcja może okazać się bardzo przydatna, gdy pamięć pracuje przy bardzo wysokich temperaturach. Aby cieszyć się komfortową i bezawaryjną pracą sprzętu należy również zadbać o chłodzenie pozostałych elementów konfiguracji i odpowiedni przepływ ciepła wewnątrz obudowy.

Złącze DIMM

DIMM to typ złącza pamięci RAM, jakie można znaleźć na płycie głównej. Obecnie takie rozwiązanie spotkamy przy zdecydowanej większości modułów pamięci RAM. Konstrukcja opiera się na obustronnym ułożeniu styków złącza krawędziowego. Przy wyborze pamięci należy dokładnie zapoznać się ze specyfikacją płyty głównej i sprawdzić listę obsługiwanych standardów. Najbardziej popularna struktura DIMM złożona jest z 288 pinów i dotyczy pamięci DDR4. Natomiast w przypadku DDR3 oraz DDR2 stosuje się złącza 240-pinowe.

Niskoprofilowe

Wolna przestrzeń wewnątrz obudowy komputera może okazać się nieocenionym atutem przy rozbudowie konfiguracji. Niskoprofilowe moduły pamięci RAM sprawdzą się doskonale, gdy użytkownik zapragnie wkomponować w konstrukcję płyty głównej dodatkowe elementy. Może to być np. chłodzenie procesora. Minimalistyczna architektura kości pamięci znajdzie zastosowanie również w kompaktowych obudowach. Instalacja będzie bardzo szybka i prosta. Szeroka oferta obejmuje wiele tego typu urządzeń o różnych parametrach.

Nowa definicja profesjonalizmu

Moduły IRDM dostępne są w pojemnościach od 4 do 8 GB, a w konfiguracji dual channel do 16 GB. W każdej z konfiguracji pamięci te gwarantują pracę z częstotliwością na poziomie 2133 MHz z opóźnieniami wynoszącymi 15-15-15. Takie konfiguracje pomogą spełnić oczekiwania użytkowników wymagających wysokiej wydajności i stabilności systemu.


Smukłe radiatory odprowadzające ciepło

Wydajnie pracujące moduły pamięci mogą ulegać nagrzewaniu. Dlatego też moduły GOODRAM IRDM wyposażone zostały w smukłe radiatory odprowadzające nadmiar nagromadzonego ciepła, zapewniając tym samym stabilniejszą pracę komputera. Radiatory dostępne są w kolorach: czarnym, czerwonym, białym oraz niebieskim


Jakość modułów GOODRAM

W celu zapewnienia najwyższej jakości modułów marki GOODRAM współpracujemy jedynie z najlepszymi dostawcami komponentów, a do produkcji pamięci stosujemy wyselekcjonowane kości najwyższej klasy producentów.

 


Testy fabryczne

Dzięki wielostopniowej kontroli jakości oraz drobiazgowym testom każdej wyprodukowanej pamięci GOODRAM mamy pewność, że w ręce naszych klientów trafiają produkty o najwyższej niezawodności i jakości wykonania.


Wieczysta gwarancja*

Dokładamy wszelkich starań, aby każda pamięć schodząca z naszej linii produkcyjnej spełniała najwyższe normy jakościowe. Potwierdzeniem jest dożywotnia gwarancja, jaką objęte są wszystkie moduły pamięci marki GOODRAM.

Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Częstotliwość pracy [MHz] 2400
 • Konfiguracja Zestaw
 • Opóźnienie CL17
 • Pojemność łączna 8 GB
 • Typ pamięci DDR4
Produkt
Producent GoodRam
Kod producenta IR-2400D464L17S/8GDC
EAN 5908267940099
Podstawowe
Linia IRDM
Model
Typ złącza DIMM
Konfiguracja Zestaw
Techniczne
Typ pamięci DDR4
Chłodzenie Radiator
Pojemność łączna 8 GB
Liczba modułów 2
Częstotliwość pracy [MHz] 2400
Opóźnienie CL17
Napięcie [V] 1.2
Technologia podkręcania Nie dotyczy
Fizyczne
Kolor Czarny
4.5/5
(10)
90% osób poleca
ten produkt
5
60%
4
30%
3
0%
2
10%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL15 (IR-2400D464L15S/8G )

Bardzo dobra pamięć.
 • ZALETY:
 • +Opóźnienia.
 • +Taktowanie.
 • +Wykonanie.
 • WADY:
 • -Brak.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
dziekuje bardzo za pomocną opinie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL15 (IR-2400D464L15S/8G )

Na początku kupiłem jedną kość do mojej konfiguracji. Po pół roku dokupiłem drugą kość z tego samego modelu i obecnie pracują w dual channel bez problemów. Można je skonfigurować w UEFI jednym kliknięciem myszy, bo korzystają z profilu XPM2. Chodzą stabilnie, więc tak jak powinny. Dodatkowo to produkt polskiej firmy, więc trzeba wspierać swoje. Obecnie ceny pamięci idą w dół, więc jak ktoś ma jedną kość 8GB, to może rozważyć zakup drugiej kości aby korzystać z dual channel, co może dać spory przyrost wydajności.
 • ZALETY:
 • + Stablina
 • + Profil XMP2
 • + Działa w Dual Channel
 • + Ładny wygląd radiatora
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL15 (IR-2400D464L15S/8G )

Opóźnienie jest dobre Taktowanie nie obchodzi mnie w grach może że bym wykorzystywał je przy czymś ciężkim z modami graficznymi a tak to podkręcone nie za dużo bo nie chce zepsuć ale jest gitaśnie
 • ZALETY:
 • + Opóźnienie
 • + Taktowanie
 • WADY:
 • - Wykonanie mogło by być lepsza ale jest ok
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL15 (IR-2400D464L15S/8G )

płyta w auto widzi pamięć z prędkością 2133 ale po korekcji już jest 2400 (zapewne poprzez problem płyty głównej (aktualizacja biosu nie pomogła)) - stabilnie bez problemów, polecam
 • ZALETY:
 • + stabilna paraca
 • + instalacja jak i montaż standardowy
 • + do wyboru kolory
 • + tania
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL15 (IR-2400D464L15S/8G )

Świetna pamięć. Śpiewka niosła o zmniejszonym taktowaniu przy nowych płytach pod procki Ryzen (bez update'u BIOS'a) ale w moim przypadku to była nieprawda. Wadą - jak w przypadku każdej pamięci jest cena, która potrafi skakać jak ciśnienie w pracy.
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Wystarczy w BIOS ustawić " na sztywno" taktowanie 2400 w innym przypadku pracuje tylko na 2133
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL15 (IR-2400D464L15S/8G )

Żadnych problemów od chwili zakupu, śmiga znakomicie. Na dzień dzisiejszy warto wybrać pamięci o taktowaniu wyższym, w zależności od posiadanej płyty głównej i procesora, ale jeśli chodzi o ten model sprawdza się w 100%
 • ZALETY:
 • + cena
 • + jakość
 • + stabilność
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 4 GB, 2400MHz, CL15 (IR-R2400D464L15S/4G )

Automatycznie ustawia się na 2133 przy Asrocku H310M-HDV, na ustawieniu 2400MHZ zero stabilności. Należało by ustawiać opóźnienia ręczne i kombinować w UEFI. Jak wiadomo nie należy używać ustawień automatycznych. Także polecam jak najbardziej.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL15 (IR-2400D464L15S/8G )

Dobry produkt zgodny z opisem
 • ZALETY:
 • + Dzwięk
 • + Wygląd,
 • + czas działania
 • + ładowanie indukcyjne
 • + Proste parowanie z produktami samsung
 • + lekkie
 • WADY:
 • - Słabe wygłuszenie otoczenia jeśli ktoś liczy na totalne odcięcie się od świata zewnętrznego
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL15 (IR-2400D464L15S/8G )

Spełnia oczekiwania, bezproblemowy montaż. Działa bez najmniejszych zastrzeżeń (Dell Vostro 3668). Duży plus za wykonanie (poskładanie) w Polsce.
 • ZALETY:
 • + jakość wykonania
 • +
 • + stosunek cena/jakość
 • + długa gwarancja
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL15 (IR-2400D464L15S/8G )

Cóż powiedzieć dobra kość w dobrej cenie + wieczysta gwarancja i dobry wygląd radiatora kość naprawdę daje radę nawet w single channel polski producent naprawdę się postarał polecam kupno kości od goodram
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL15 (IR-2400D464L15S/8G )

Gdy wsadziłem kostkę pamięci do komputera od razu pamięć była gotowa do pracy mimo, że miałem wsadzoną już inną kość pamięci o innej prędkości pracy i nie musiałem nic konfigurować.
 • ZALETY:
 • + Cena
 • WADY:
 • - Nie zauważyłem
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL15 (IR-2400D464L15S/8G )

Ostatnio dodałem tą kość ramu (miałem 8GB na jednej kości, dokładniej tej), i FPSy jak i performance PC podskoczyły bardzo mocno. Przy składaniu PC polecam kupować po 2 sztuki ramu 8GB, conajmniej. =)
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL15 (IR-2400D464L15S/8G )

Tanie, ładne, polecam
 • ZALETY:
 • + Do koloru do wyboru (4 wersje kolorystyczne)
 • + Stosunkowo niska cena jak za CL15
 • + Nie grzeją za bardzo (skuteczne radiatory)
 • + Taktowanie 2400mhz
 • + Wieczysta gwarancja
 • WADY:
 • - Brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL15 (IR-2400D464L15S/8G )

dobre pamięci do budżetowych PC
 • ZALETY:
 • + działa
 • + dobre wykonanie
 • + dużo złącz jak za tą cene
 • + działa
 • + działa profil XMP na płytach Intela
 • + dobre wykonanie
 • WADY:
 • - nie zawsze działa
 • - ciężko wyjąć z pudełka
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL15 (IR-2400D464L15S/8G )

Jest wydajną pamięcią. Dobrze współgra z moja karta graficzna rtx2060. Polecam zakup dwóch kostek ram aby działały w dualchanel.
 • ZALETY:
 • + Wydajna
 • + Wiele wersji kolorystycznych
 • + Opuźnienie
 • WADY:
 • - Brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL15 (IR-2400D464L15S/8G )

Niedroga, przyzwoita pamięć polskiego producenta. Użyta w trybie Xtreme Memory Profile, chodzi na nominalnych taktowaniach, nawet jeśli CPU intela, "spodziewa" się mniej.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL15 (IR-2400D464L15S/8G )

Używam półtorej roku i jestem naprawdę zadowolony, w większości gier gram na maksymalnych, a karta przy tym się nie przegrzewa więc naprawdę jest godna polecenia.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL15 (IR-2400D464L15S/8G )

Bardzo fajnie wygląda i działa bardzo dobrze. Pamięć ta miała być w kolorze czarnym a dostałem w kolorze czerwonym.
 • ZALETY:
 • + Radiator
 • + stabilność
 • + dualchannel
 • + polska firma
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Ramy działają bardzo dobrze. Nie bawiłem się jeszcze OC ale patrząc po recenzjach, nie mają z tym problemu.
 • ZALETY:
 • + Wydajnośc
 • + Stosunek cena-jakośc
 • + Wygląd
 • + Możliwości OC
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL15 (IR-2400D464L15S/8G )

Planuję zakup drugiej takiej bo 8gb czasem nie wystarczy na FHD :)
 • ZALETY:
 • + Radiator
 • + Skromny ale fajny wygląd
 • + Polski produkt!
 • + CL15
 • + Wieczysta gwarancja
 • WADY:
 • - Nie zauważyłem
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
wieczysta
Typ gwarancji
Producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(382)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(11)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 18:42
Cześć!
Pamięć GoodRam IRDM, DDR4, 8 GB, 2400MHz, CL17 (IR-2400D464L17S/8GDC) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

109
Do koszyka