Pamięć G.Skill Trident Z5 RGB, DDR5, 32 GB, 7800MHz, CL36 (F5-7800J3646H16GX2-TZ5RK)
ID produktu: 12594591
Poczuj ekstremalną wydajność DDR5
Potężna moc połączona z elegancją
Najwyższa efektywność w połączeniu z procesorami Intel Core 12 generacji oraz platformie Z690
Usprawniony pasek świetlny RGB
Rewolucyjna wydajność
Całkowicie nowy układ zarządzania energią
Najwyższa jakość
Wyróżnione przez eksperta
  • Chłodzenie Radiator
  • Częstotliwość pracy [MHz] 7800
Nazwa producenta G.skill
Adres 8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist., 11070 Taipei City, TW
MarkaG.Skill
Kod producentaF5-7800J3646H16GX2-TZ5RK
EAN4713294230331
Podstawowe
LiniaTrident Z5 RGB
Pojemność łączna
7800
CL36
Napięcie [V]1.45
Intel XMP 3.0
Fizyczne
KolorCzarny
RGB
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
98% osób poleca
ten produkt
5
94%
4
4%
3
1%
2
0%
1
1%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Opinia pochodzi z modelu: Pamięć G.Skill Trident Z5 RGB, DDR5, 64 GB, 6400MHz, CL32 (F5-6400J3239G32GX2-TZ5RK)
świecą pięknie, więcej niż 64GB nie trzeba :)
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Opinia pochodzi z modelu: Pamięć G.Skill Trident Z5 RGB, DDR5, 32 GB, 6400MHz, CL32 (F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK)
  • ZALETY:
  • + Tanie, duży potencjał do OC, nie grzeją się bardzo
  • WADY:
  • - Nie zauważyłem
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Używam ich z ASRock Z690 PG Velocita. U mnie też nie chciały iść na 6400 MHz, ale po aktualizacji do najnowszej wersji UEFI BIOS profil XMP ruszył. Timingi dały się zbić do 30-37-37-96, ale wymagało to podniesienia napięcia kontrolera pamięci do 1,345V i System Agent do 1,2V. Chodzą stabilnie.