Pamięć G.Skill Ripjaws V, DDR4, 8 GB, 3000MHz, CL15 (F4-3000C15D-8GVR)
ID produktu: 707295
DDR4
Standard pamięci RAM, który umożliwia zastosowanie napięcia 1.2 V. Dzięki temu udało się uzyskać spadek poboru mocy o 20% w stosunku do DDR3 oraz większą przepustowość. Ponadto użytkownicy mogą liczyć na funkcję cyklicznych kontroli nadmiarowych i wykrywanie przypadkowych błędów. Po pamięć DDR4 powinny sięgnąć osoby, oczekujące maksymalnej wydajności i dużej oszczędności energii. Wśród nich będą gracze, a także użytkownicy korzystający z profesjonalnego oprogramowania do obróbki graficznej.
Pojemność 8 GB
Podwójny moduł
Częstotliwość pracy 3000 MHz
Szybkość taktowania zegara pamięci RAM to jeden z parametrów, który ma istotny wpływ na wydajność sprzętową komputera. Moduły o częstotliwości na poziomie 3000 MHz sprawdzą się przy wielu zastosowaniach. Zadowoleni będą szczególnie gracze, którzy zawsze oczekują płynnych animacji i komfortu zabawy. Wysokie taktowanie sprzyja również grafikom. Tak wyposażony komputer z powodzeniem obsłuży wiele operacji jednocześnie. Należy jednak pamiętać, aby pozostałe elementy konfiguracji stały na równie wysokim poziomie.
Opóźnienie CL15
Napięcie 1.35 V
Wybór pamięci RAM o odpowiednim napięciu to jeden z ważnych czynników, zapewniających stabilne działanie komputera. Aby sięgnąć po kompatybilne rozwiązanie, należy sprawdzić listę obsługiwanych modułów pamięci RAM przez płytę główną. Pamięć RAM z napięciem 1.35 V to najczęściej DDR4, lecz w ofercie nie brakuje również kości DDR3L, przeznaczonych na pokłady notebooków. Niskonapięciowe jednostki zapewnią dużą energooszczędność, co może mieć kluczowe znaczenie przy częstym korzystaniu z komputera.
Radiator
Złącze DIMM
DIMM to typ złącza pamięci RAM, jakie można znaleźć na płycie głównej. Obecnie takie rozwiązanie spotkamy przy zdecydowanej większości modułów pamięci RAM. Konstrukcja opiera się na obustronnym ułożeniu styków złącza krawędziowego. Przy wyborze pamięci należy dokładnie zapoznać się ze specyfikacją płyty głównej i sprawdzić listę obsługiwanych standardów. Najbardziej popularna struktura DIMM złożona jest z 288 pinów i dotyczy pamięci DDR4. Natomiast w przypadku DDR3 oraz DDR2 stosuje się złącza 240-pinowe.
Poczuj adrenalinę Ripjaws V
Rygorystycznie przetestowane w zakresie kompatybilności i niezawodności
Moduł Wysokość 42mm
Kontynuując tradycję, Ripjaws V został wyposażony w 42mm radiator, który jest kompatybilny z większościa ponadgabarytowych radiatorów procesora.
XMP 2.0
Wyróżnione przez eksperta
  • Chłodzenie Radiator
  • Częstotliwość pracy [MHz] 3000
  • Liczba modułów 2
  • Pojemność łączna 8 GB
  • Typ pamięci DDR4
Producent
Nazwa producenta G.skill
Adres 8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist., 11070 Taipei City, TW
Adres e-mail [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu ACC Distribution
Adres SC Raudondvario rd. 131B, LT-47191 Kaunas, LT
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaG.Skill
Kod producentaF4-3000C15D-8GVR
Podstawowe
LiniaRipjaws V
Model
Typ złącza
Zestaw
Techniczne
Typ pamięci
Nie
Pojemność łączna
Napięcie [V]
Fizyczne
KolorCzerwony
Nie
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 4/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Kości są trochę wysokie. Do pierwszego slotu wchodzi na styk.
  • ZALETY:
  • + 3000 MHz i brak problemów ze stabilnością (mobo: Asus Z170 PRO GAMING)
  • + prosta konfiguracja
  • WADY:
  • - wysokie, ledwo mieści się pod chłodzeniem
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Przy jakim chłodzeniu?
Chłodzenie CPU Thermalright Macho Rev. B
pod macho nie wchodzą, a dokładnie pod 1 slot ddr
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Świetne kostki
  • ZALETY:
  • + taktowanie
  • + opóźnienia
  • + nie grzeją się
  • + wygląd
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Świetne pamięci ;)
  • + Ładnie wyglądają :)
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Fajne
  • + cena
  • + 3000 mhz
  • + ddr4
  • WADY:
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Bardzo dobre pamięci. Polecam
wszystko ok
Posiadam ten produkt Ponad rok
Fajna praca
Posiadam ten produkt Ponad rok
jest okej
Spoko są.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
Wieczysta Ograniczona
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Kontakt:
[email protected]
http://www.gskill.com/en/rma
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(9)
Pytania i odpowiedzi
Inspiracje
(1)
Outlet
Market
Specjalista Morele |04:15
Cześć!
Pamięć G.Skill Ripjaws V, DDR4, 8 GB, 3000MHz, CL15 (F4-3000C15D-8GVR) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.