Pamięć G.Skill Fortis, DDR4, 16 GB, 2133MHz, CL15 (F4-2133C15D-16GFT)
ID produktu: 1142030
Zaprojektowany do gier z procesorami AMD Ryzen™
Zaprojektowany dla platform AMD
Zaprojektowany dla graczy
Zaprojektowany z myślą o jakości
Energooszczędny
Zaprojektowany z niskim napięciem 1,2 V ~ 1,35 V w standardzie DDR4, obniża to wymagania dotyczące napięcia pamięci o 20% w porównaniu z zestawami pamięci DDR3!
Ograniczona dożywotnia gwarancja
Wyróżnione przez eksperta
  • Chłodzenie Radiator
  • Częstotliwość pracy [MHz] 2133
  • Liczba modułów 2
  • Pojemność łączna 16 GB
  • Typ pamięci DDR4
Producent
Nazwa producenta G.skill
Adres 8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist., 11070 Taipei City, TW
Adres e-mail [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu ACC Distribution
Adres SC Raudondvario rd. 131B, LT-47191 Kaunas, LT
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaG.Skill
Kod producentaF4-2133C15D-16GFT
Podstawowe
LiniaFortis
Model
Typ złącza
Zestaw
Techniczne
Typ pamięci
Nie
Pojemność łączna
Napięcie [V]
Nie dotyczy
Fizyczne
KolorCzarny
Nie
5/5
ocena produktu 5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Pamięć, jak pamięć. Podłączona i działa.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Działa
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
ok
Posiadam ten produkt Ponad rok
ok
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
Wieczysta Ograniczona
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Kontakt:
[email protected]
http://www.gskill.com/en/rma
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(6)
Pytania i odpowiedzi
Inspiracje
(1)
Outlet
Market
Specjalista Morele |04:52
Cześć!
Pamięć G.Skill Fortis, DDR4, 16 GB, 2133MHz, CL15 (F4-2133C15D-16GFT) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.