
Pamięć do laptopa HP L14371-001 części zamienne do notatników Obudowa dolna
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Obudowa dolna HP 14 L14371-001 to istotny element, który chroni wewnętrzne komponenty laptopów z serii EliteBook. To doskonała opcja do wymiany lub naprawy dolnej części laptopa, co pozwala na dłuższe użytkowanie urządzenia oraz utrzymanie jego wysokiej wydajności.

Ten produkt jest zgodny z wieloma modelami laptopów HP, w tym EliteBook 840 G5 oraz EliteBook 846 G5. Dzięki temu użytkownicy mogą być pewni, że obudowa dolna będzie idealnie pasować do ich urządzenia, co znacznie ułatwia proces wymiany.

Obudowa dolna HP L14371-001 została stworzona przez renomowanego producenta HP, co zapewnia wysoką jakość oraz trwałość. Dzięki solidnym materiałom, ten produkt oferuje długotrwałą ochronę dla Twojego laptopa.
Obudowa ma długość 40,20 cm oraz wysokość 5,90 cm, co sprawia, że jest idealnie dopasowana do laptopów z serii EliteBook. Te wymiary zapewniają nie tylko estetyczny wygląd, ale także funkcjonalność.
Obudowa dolna HP L14371-001 posiada kod EAN 5706998278029. Produkt pochodzi z Chin i jest produkowany przez firmę HP, co potwierdza jego wysoką jakość oraz niezawodność.
Waga obudowy dolnej wynosi 0,150 kg, co czyni ją lekkim i łatwym do zamontowania elementem, idealnym do wymiany w laptopach HP.
Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą jakością i wydajnością swojego laptopa! Idealne dla Twoich potrzeb – dostępne już dziś na Morele!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu