Pamięć do laptopa G.Skill Ripjaws, SODIMM, DDR4, 32 GB, 3200 MHz, CL22 (F4-3200C22D-32GRS)
BESTSELLER!
ID produktu: 7244866
Nowy standard szybkości — Ripjaws DDR4 SO-DIMM
Zaprojektowany z myślą o ultrawydajności i niezawodności
Mały i szybki
Wyróżnione przez eksperta
  • Częstotliwość pracy 3200 MHz
  • Liczba modułów 2
  • Opóźnienie CL22
  • Pojemność łączna 32 GB
  • Typ pamięci DDR4
Producent
Nazwa producenta G.skill
Adres 8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist., 11070 Taipei City, TW
Adres e-mail [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu ACC Distribution
Adres SC Raudondvario rd. 131B, LT-47191 Kaunas, LT
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaG.Skill
Kod producentaF4-3200C22D-32GRS
EAN4713294226655
Dane techniczne
Typ pamięci
RadiatorNie
Pojemność łączna
Częstotliwość pracy
OpóźnienieCL22
Napięcie
Informacje podstawowe
LiniaRipjaws
Typ złączaSODIMM
Liczba modułów
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
99% osób poleca
ten produkt
5
94%
4
4%
3
1%
2
0%
1
1%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Pamięci działają domyślnie z prędkością 3200MHz (napięcie 1,2V), nie trzeba korzystać z profilu XMP. Wszystko zgodnie z opisem, polecam.