Pamięć Corsair Vengeance LPX, DDR4, 16 GB, 2800MHz, CL14 (CMK16GX4M2B2800C14)
ID produktu: 808477
DDR4
Standard pamięci RAM, który umożliwia zastosowanie napięcia 1.2 V. Dzięki temu udało się uzyskać spadek poboru mocy o 20% w stosunku do DDR3 oraz większą przepustowość. Ponadto użytkownicy mogą liczyć na funkcję cyklicznych kontroli nadmiarowych i wykrywanie przypadkowych błędów. Po pamięć DDR4 powinny sięgnąć osoby, oczekujące maksymalnej wydajności i dużej oszczędności energii. Wśród nich będą gracze, a także użytkownicy korzystający z profesjonalnego oprogramowania do obróbki graficznej.
Pojemność 16 GB
Podwójny moduł
Napięcie 1.35 V
Wybór pamięci RAM o odpowiednim napięciu to jeden z ważnych czynników, zapewniających stabilne działanie komputera. Aby sięgnąć po kompatybilne rozwiązanie, należy sprawdzić listę obsługiwanych modułów pamięci RAM przez płytę główną. Pamięć RAM z napięciem 1.35 V to najczęściej DDR4, lecz w ofercie nie brakuje również kości DDR3L, przeznaczonych na pokłady notebooków. Niskonapięciowe jednostki zapewnią dużą energooszczędność, co może mieć kluczowe znaczenie przy częstym korzystaniu z komputera.
Radiator
Złącze DIMM
DIMM to typ złącza pamięci RAM, jakie można znaleźć na płycie głównej. Obecnie takie rozwiązanie spotkamy przy zdecydowanej większości modułów pamięci RAM. Konstrukcja opiera się na obustronnym ułożeniu styków złącza krawędziowego. Przy wyborze pamięci należy dokładnie zapoznać się ze specyfikacją płyty głównej i sprawdzić listę obsługiwanych standardów. Najbardziej popularna struktura DIMM złożona jest z 288 pinów i dotyczy pamięci DDR4. Natomiast w przypadku DDR3 oraz DDR2 stosuje się złącza 240-pinowe.
Pamięci są przeznaczone do segmentu High-End, czyli dla najbardziej wymagających użytkowników.
Pamięci Vengeance objęte są dożywotnią gwarancją producenta.
Wyróżnione przez eksperta
  • Chłodzenie Radiator
  • Częstotliwość pracy [MHz] 2800
  • Liczba modułów 2
  • Pojemność łączna 16 GB
  • Typ pamięci DDR4
Producent
Nazwa producenta Corsair Memory Inc
Adres North McCarthy Blvd 115, CA 95035 Milpitas, US
Adres e-mail [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu Corsair Memory, BV
Adres Wormerweg 8, 1311 XB Almere, NL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaCorsair
Kod producentaCMK16GX4M2B2800C14
EAN843591071925
Podstawowe
LiniaVengeance LPX
Model
Typ złącza
Zestaw
Techniczne
Typ pamięci
Nie
Pojemność łączna
2800
CL14
Napięcie [V]
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Po ustawieniu w biosie na 2800 MHz bo wszędzie standard jest 2133
śmiga jak trzeba i nie wiesza sysytemu stabilnie i prawidłowo :)
  • ZALETY:
  • + Stabilna praca na docelowym taktowaniu
  • WADY:
  • - brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Bezproblemowa.
Posiadam ten produkt Ponad rok
ocena produktu 4/5 gwiazdki
dobry RAM
Posiadam ten produkt Ponad rok
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
Wieczysta Ograniczona
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Gwarancja producenta realizowana przez Morele.net
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(3)
Pytania i odpowiedzi
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |01:18
Cześć!
Pamięć Corsair Vengeance LPX, DDR4, 16 GB, 2800MHz, CL14 (CMK16GX4M2B2800C14) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.