
Orion Patera 2-poziomowa drewniana kamienna 41x24x38,5 cm
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Dwupiętrowa patera do serwowania oraz ekspozycji. Solidnie wykonana. Świetnie prezentują się na niej babeczki, ciasteczka, różnego rodzaju desery, jak również przystawki. Możemy wykorzystać ją do serwowania w efektowny sposób desek serów, wędlin oraz mięs. Idealnie sprawdzi się do przygotowania słodkich stołów, dzięki niej wyeksponujemy na stole słodkości oraz słone przekąski. Patera posiada oryginalny kształt i jest świetną alternatywą dla klasycznych, okrągłych pater. Dzięki dwóm poziomom nie zajmuje dużo miejsca na stole. Utrzymana w modnej kolorystyce łączącej drewno z grafitowym kolorem. Pasuje do każdego wnętrza. Sprawdzi się do użytku domowego oraz profesjonalnego. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00