
Ooni Ooni Alu Pizza Peel 40 cm
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Łopatka do pizzy Ooni o długości 40 cm to nieodzowne akcesorium dla każdego pasjonata pizzy. Dzięki niej, wkładanie i wyjmowanie pizzy z pieca Ooni staje się niezwykle łatwe i komfortowe. To doskonałe narzędzie, które pomoże Ci w stworzeniu idealnej pizzy w domowym zaciszu.
Ooni Alu Pizza Peel wyróżnia się lekką konstrukcją, co sprawia, że jest niezwykle prosta w obsłudze. Gładka powierzchnia pozwala na bezproblemowe przesuwanie pizzy, co czyni proces pieczenia bardziej komfortowym i efektywnym.
Dzięki nieprzywierającej powierzchni, łopatka do pizzy Ooni umożliwia łatwe wsuwanie, obracanie i wyjmowanie pizzy. To narzędzie, które sprawi, że poczujesz się jak profesjonalny pizzaiolo w swojej własnej kuchni.

Wykonana z wysokiej jakości nylonu, łopatka Ooni jest nie tylko wytrzymała, ale również łatwa do czyszczenia. Ten materiał zapewnia długotrwałe użytkowanie, co czyni ją idealnym wyborem dla każdego miłośnika pizzy.
Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszymi doznaniami kulinarnymi! Idealna do Twojego pieca – dostępna już dziś na Morele!
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00