
Old Spice DEZODORANT OLD SPICE STICK WOLFTHORN 50ML 019195
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Old Spice antyperspirant w sztyfcie Wolfthorn 50ML Old Spice antyperspirant w sztyfcie Wolfthorn 50ML OLD SPICE
Old Spice jest jak niewidzialne pole siłowe na skórze mężczyzny, które walczy z nieprzyjemnym zapachem.
Któż mógł przypuszczać, że dziki zapach dezodorantu Wolfthorn może pomóc zwalczyć problemy z niezbyt świeżym i towarzysko problematycznym zapachem? Całkiem możliwe, że wiedział o tym Arystoteles lub gadające sowy, ale na pewno nie zwykli ludzie, a tym bardziej zwykłe sowy. W królestwie zwierząt i ludzi, zwanym Ziemią, jest tylko jedno zwierzę wystarczająco inteligentne, by pachnieć jak najprzystojniejsze z nich wszystkich i oczywiście jest to mężczyzna, który pachnie tak, jak mógłby pachnieć wilk, gdyby wilk pachniał jak przystojny facet. Właśnie w ten sposób toczą się sprawy w królestwie, o którym mówię. I jeśli kiedykolwiek będziesz chciał tu wpaść, najpierw dowiedz się, jak dobrze pachnieć dzięki Old Spice Wolfthorn. Dezodorant w sztyfcie Old Spice to wyrazisty, męski zapach, który odświeża i dodaje energii. Dla nocnych stworzeń, które nie boją się swojej męskości (i dezodorantów w sprayu).
• Dezodorant Old Spice może sprawić, że nawet dziki człowiek stanie się jeszcze bardziej dziki. Uwolnij dziką stronę męskości.
• Któż mógł przypuszczać, że dziki zapach wody po goleniu Wolfthorn może pomóc zwalczyć problemy z nieprzyjemnym zapachem? Całkiem możliwe, że wiedział o tym Arystoteles lub gadające sowy, ale na pewno nie zwykli ludzie, a tym bardziej zwykłe sowy.
• W świecie dobrych zapachów Wolfthorn jest królem. To zapach przeznaczony dla faceta, który jest męski, kuszący i niebezpieczny.
• Łatwy w użyciu aplikator. Wystarczy przekręcić aż do pojawienia się niewielkiej ilości produktu.
• Nie zostawia białych śladów
• Uwolnij swoją dziką naturę
Aplikacja:
Sztyft
Pojemność/waga: 50 ml
Zapach: Oryginalny zapach producenta
Skład: Dipropylene glycol, aqua, propylene glycol, sodium stearate, limonene, ppg-3 myristyl ether, kompozycja zapachowa, tetrasodium edta, bht, linalool, citral, citronellol, geraniol, ci 42090
Wymiar opakowania (SxWxG): 65 x 116 x 32 mm
Waga jednostkowa brutto: 0,09 kg
Liczba opakowań konsumenckich: 3888 szt.
Liczba opakowań pierwszego rzędu na warstwie palety: 72 op. zb. (DU)
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie: 648 op. zb. (DU)
Liczba warstw na palecie: 9 warstw (warstwa)
Waga brutto: 90 g
Wysokość palety: 1,25 m
Kod CN: 3307 20 00
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00