Obudowa SilentiumPC Regnum RG6V Evo TG ARGB (SPC262)

ID produktu: 5941314
Zobacz produkty podobne
(485)
Zapytaj społeczności 172 pytania
 • Kompatybilność: ATX, Extended ATX (e-ATX), Micro ATX (uATX), Mini ITX
 • Maksymalna długość karty graficznej [cm]: 36
 • Typ obudowy: Midi Tower
 • USB Typ-C: Brak
 • Zasilacz: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie (485)
Inspiracje (104)
Pytania i odpowiedzi (172)
Gwarancje i usługi
Raty

SilentiumPC Regnum RG6V EVO TG ARGB

SilentiumPC Regnum RG6V Evo TG ARGB to obudowa w sposób wyjątkowy nastawiona na wysoki przepływ powietrza, a tym samym na skuteczne chłodzenie komponentów zainstalowanych w środku PC-a. Wyposażona została w cztery podświetlone LED-ami wentylatory wysokociśnieniowe Stella HP ARGB 120 mm CF – trzy z przodu oraz jeden z tyłu. Podświetleniem można zarządzać poprzez dołączony kontroler Nano-Reset ARGB lub po podłączeniu do kompatybilnej płyty głównej. Regnum RG6V Evo TG ARGB bazuje na nowo opracowanej strukturze Natissis, której jedną z wielu zalet jest wyjątkowo szeroka kompatybilność ze zintegrowanymi systemami chłodzenia cieczą (AIO). Dostępna jest także wersja niepodświetlona tej obudowy – Regnum RG6V TG – wyposażona w cztery wentylatory Sigma HP 120 mm.

Wydajny system chłodzenia

Obudowa Regnum RG6V Evo TG ARGB wyposażona jest w liczne i rozległe otwory wentylacyjne a także w cztery wentylatory wysokociśnieniowe Stella HP ARGB 120 mm CF. Trzy z nich zamontowane są z przodu, jeden z tyłu. Zapewnia to wysoki przepływ powietrza i generuje delikatne nadciśnienie, co pomaga utrzymać czystość we wnętrzu obudowy.

Panel ze szkła hartowanego

Duży panel boczny wykonany ze szkła hartowanego wraz z systemem podświetlenia ARGB pozwala na prezentację gustownie dobranych i zmontowanych komponentów zainstalowanych w środku obudowy SilentiumPC Regnum RG6V Evo TG ARGB.

Pełny zestaw filtrów przeciwkurzowych

Odpieraniem kurzu w największym stopniu zajmuje się komplet seryjnych filtrów: z przodu, na górze oraz pod zasilaczem. Użytkownik może doposażyć obudowę SilentiumPC Regnum RG6V Evo TG ARGB we w sumie 8 wentylatorów 120 mm.

Kontroler Nano-Reset i rozdzielacz

Do obudowy dołączono kontroler Nano-Reset ARGB, a także rozdzielacz na 5 wentylatorów i 5 urządzeń ARGB. Umożliwiają one sterowanie kolorami oraz efektami za pomocą wydzielonego przycisku z przodu obudowy, także wtedy gdy komputer nie jest wyposażony w płytę główną z systemem ARGB.

System adresowalnego podświetlenia LED ARGB

Regnum RG6V Evo TG ARGB wyposażony jest w system adresowalnego podświetlenia LED w postaci czterech wentylatorów Stella HP ARGB 120 mm CF oraz kontrolera Nano-Reset ARGB. Jest on w pełni kompatybilny z innymi urządzeniami SilentiumPC ARGB (5V). To m.in. Navis Evo ARGB, coolery powietrzne z podświetleniem ARGB, Aurora Stripes ARGB, wentylatory Stella HP i Corona HP z ARGB.

Panel I/O: 2× USB 3.2 Gen1

Na wyciągnięcie ręki użytkownik ma dostęp do 2 portów USB 3.2 Gen1, gniazd audio, przycisku POWER, RESET oraz przełącznika LED, który służy do sterowania podświetleniem.

Struktura Natissis

Obudowa SilentiumPC Regnum RG6V Evo TG ARGB wykorzystuje długą na 391 mm i zaprojektowaną w Polsce strukturę Natissis. Celem twórców było maksymalne wykorzystanie przestrzeni w ramach standardowej wielkości konstrukcji typu MIDI Tower dla formatu ATX i E-ATX. We wnętrzu zmieszczą się karty graficzne długie na 360 mm, a powietrzne zestawy chłodzenia procesora mogą mieć maksymalnie wysokość 162 mm. Najbardziej wyróżniającym elementem w tym segmencie jest niewątpliwie możliwość zainstalowania chłodnic zintegrowanych zestawów chłodzenia cieczą (AIO) nie tylko z przodu (120/140/240/280/360 mm), ale także na górze obudowy: 120/140/240/280 mm! Zamiennie, użytkownik ma możliwość zamontowania do 8 wentylatorów we wnętrzu obudowy.

Szeroka kompatybilność z zestawami AIO LC

Obudowa Regnum RG6V Evo TG ARGB pomieści zintegrowane systemy chłodzenia cieczą (AIO). Ich radiatory mogą mieć wielkość: 120/140/240/280/360 (z przodu), 120/140/240/280 (podwieszone pod topem) lub 120 mm (z tyłu).

System aranżacji okablowania

W tylnej części struktury Natissis, na której bazuje Regnum RG6V Evo TG ARGB, znajduje się głęboka na maksymalnie 29 mm zatoka serwisowa z licznymi – 24 sztuki – zaczepami na opaski zaciskowe dla lepszego i bardziej estetycznego ułożenia przewodów. Ma też własne kanały wentylacyjne.

Wyróżnione przez eksperta
 • Kompatybilność ATX, Extended ATX (e-ATX), Micro ATX (uATX), Mini ITX
 • Maksymalna długość karty graficznej [cm] 36
 • Typ obudowy Midi Tower
 • USB Typ-C Brak
 • Zasilacz Nie
Produkt
Producent SilentiumPC
Kod producenta SPC262
EAN 5903018661292
Informacje podstawowe
Kolor Czarny
Informacje fizyczne
Wysokość [cm] 47
Szerokość [cm] 22.1
Głębokość [cm] 44.3
Waga [kg] 6.12
Konstrukcja
Typ obudowy Midi Tower
Okno Tak
Maksymalna długość karty graficznej [cm] 36
Maksymalna wysokość układu chłodzenia CPU [cm] 16.2
Panel przedni
USB 2.0 Brak
USB 3.0 2
USB 3.1 Brak
USB 3.2 Brak
USB TurboCharging Brak
Informacje techniczne
Wnęki wewnętrzne 2.5 cala 2
Wnęki wewnętrzne 3.5 cala 2
Wnęki zewnętrzne 3.5 cala Nie
Wnęki zewnętrzne 5.25 cala Nie
Sloty rozszerzeń 7
Wentylatory
Panel przedni 120 mm x3
Panel tylny 120 mm x1
Panel boczny Nie
Panel dolny Nie
Panel górny Nie
Miejsca na dodatkowe wentylatory
Panel przedni Nie
Panel tylny Nie
Panel boczny Nie
Panel dolny 120 mm x2
Panel górny 120 mm/140 mm x2
Zasilanie
Moc zasilacza Brak zasilacza
5/5
(485)
98% osób poleca
ten produkt
5
91%
4
7%
3
1%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Ogólnie obudowa nie jest tragiczna, ale ilość mniejszych lub większych wad skutecznie obniżą ocenę ogólną. Mam wrażenie że większość kosztów produkcji pochłaniają świecące wentyle więc na reszcie mocno oszczędzano.
 • ZALETY:
 • + dobry przepływ powietrza
 • WADY:
 • - słaby filtr na froncie
 • - już po kilku dniach wnętrze jest mocno zapylone
 • - beznadziejny sposób montażu dysków
 • - ni jest to ani wygodne ani ładne
 • - siatkowa osłona piwnicy jest bez sensu
 • - nikt normalny nie zamontuje tam radiatora
 • - a za to doskonale widać nasze dyski 3.5 oraz naklejki na zasilaczu
 • - podobnie jest z dyskami 2.5
 • - na froncie przeszkadzają
 • - po montażu z tyłu przez ten "plaster miodu" doskonale widać ich spodnie naklejki
 • - bardzo cienka blacha
 • - przy przykręcaniu wentyli na górze wszystko się gnie
 • - bardzo słaba kompatybilność z coolerami powietrznymi
 • - gdyby było chociaż o te 5 mm więcej...
 • - filtr na spodzie tandetny i niewygodny
 • - itd
 • - itd...
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
bardzo słaba kompatybilność z coolerami powietrznymi.serio? na tyle 120mm,na górze 120mm i 240mm a na przodzie 120mm,240mm,360mm tak na prawde w innych obudowach droższych masz jedynie jeszcze możliwość dania 360mm na góre i to tyle
Najpierw sprawdź różnicę pomiędzy chłodzeniem powietrznym a CLC, później się wypowiadaj.
Chyba brakuje Ci trochę wiedzy Marcin, wiele Twoich punktów jest trafnych ale jednocześnie nieprzemyślanych i opartych o nieaktualną wiedzę.
- słaby filtr na froncie - to jest plus, ten front i tak jest zbyt restrykcyjny. W końcu producenci wracają do priorytetyzowania chłodzenia ponad wygląd i durną filtrację, która tylko blokuje przepływ, a też, tak jak wnętrze bez filtrów, trzeba te filtry ciągle czyścić. Ograniczając przepływ, wymagają większych obrotów, podwyższając hałas.
- już po kilku dniach wnętrze jest mocno zapylone - patrz wyżej, filtry też musiałbyś czyścić, pewnie kupujesz sprężone powietrze w puszkach......co tam ekologia
- beznadziejny sposób montażu dysków - poważnie? i co w nim jest beznadziejnego? Aktualny trend, jest jakieś minimum antywibracji, jak biegasz z obudową to wypadają pewnie
- ni jest to ani wygodne ani ładne - jak wyżej
- siatkowa osłona piwnicy jest bez sensu - stare obudowy miały wentyl na boku, taka tandetna obudowa jest LIDEREM w testach temp GPU na Gamers Nexus. Ażurowa piwnica zasilana wentylem od przodu, dodajesz wentyl w piwnicy lub na niej żeby dmuchał w górę na kartę graficzną i masz najlepsze temperatury na GPU=cichy komputer. Z ostatniej chwili! : aktualny trend.....
- nikt normalny nie zamontuje tam radiatora - bo to nie jest pod radiator jak powiedział Twój bohater BlackWhiteTV
- a za to doskonale widać nasze dyski 3.5 oraz naklejki na zasilaczu - niska cena za mój argument ujęty wyżej, chłodzenie więcej warte niż wygląd
- podobnie jest z dyskami 2.5:
- na froncie przeszkadzają - bez rozpaczy ale się zgodzę, aktualny trend na skracanie obudów kosztem klatek na napędy optyczne, mieliśmy okres przejściowy, gdzie klatek nie było, a obudowa była nadal wielka, teraz tak będzie wszędzie, że te "ciasne" miejsca będą albo znikną całkowicie, też już się dzieje... i dobrze
- po montażu z tyłu przez ten plaster miodu doskonale widać ich spodnie naklejki - tu się zgodzę , możesz zmodować i okleić go po obrzeżu czarnym papierem, tak żeby nie stracić gwarancji i zakryć naklejkę z możliwością usunięcia papieru, ażurowa konstrukcja blach ogółem poprawia temp dysków, ale Tobie zależy nie na tym na czym powinno. W eleganckim pokoju, obudowa komputerowa to generalnie nie jest ozdoba, całą ją schowaj, problem z naklejkami rozwiązany
- bardzo cienka blacha - nie, ażurowa blacha o standardowej grubości. Nie ogarniasz, że z nowymi trendami na ażurowe blachy i całkowicie wycięte blaszane "siatki" w miejscu montażu wentylatorów, które kiedyś skutecznie blokowały przepływ i podwyższały hałas, ZAWSZE obniżą sztywność płaskich blach. Sama konstrukcja budy nie gnie się nadmiernie, czyli nadal jest ok, zwłaszcza za 170zł ze szkłem
- przy przykręcaniu wentyli na górze wszystko się gnie - patrz wyżej, powycinane całkowicie siatki - to dobrze. Obiad dwudaniowy tam kładziesz?
- bardzo słaba kompatybilność z coolerami powietrznymi - zakładam że chodzi Ci że nie przyjmuje zbyt wielu 140mm, co nie jest żadnym argumentem, bo przy wyborze 120/140 i montażu większych, są one częściowo zakryte przez szyny/otwory/montaż do wersji 120mm, co jest idiotyzmem.
- gdyby było chociaż o te 5 mm więcej... - bo nie mieszczą się te wentylatory z gumowymi trójkątami na rogach? ..... które potem przykręcasz NA SZTYWNO śrubą do blachy= cała amortyzacja idzie do śmieci
- filtr na spodzie tandetny i niewygodny - patrz CENA!!! masz 4 wentylatory w standardzie i zoptymalizowane pod kątem ciśnienia, odejmij 88zł+wysłkę za 4xArctic P12, masz obudowę za 170zł z przyciemnianym szkłem na CAŁYM boku. Chciałbyś mieć jeszcze ultra filtr na dole? Ten magnetyczny jest w tej cenie super rozwiązaniem. Jeśli brakuje pary żeby obudowę przechylić, poproś o pomoc...
Ciesz się udanym zakupem dobrze wyposażonej obudowy według nowego projektu, a nie odgrzewanym kotletem na 10cio letniej bazie.
Sory za kalkulacje na nieświecących wentylatorach i cenie obudowy w wersji bez Argb. Wiadomo o co chodzi mam nadzieję. Tu masz jeszcze nano kontroler i spliter na 5wentyli w cenie. Wymagania masz na min 500zł a płaciłeś ok 320zł
Zakupiłeś w kwietniu, czyli po recenzjach na YT, winisz obudowę? Trochę niepojęte.
Kolega Marcin zgaszony. XD
+1 byczku
Opinia potwierdzona zakupem
Super obudowa z tektury :) Ogrom miejsca zarówno od strony "serwisowej" na okablowanie, jak i na same komponenty. Świetny przepływ powietrza w standardzie. Nie byłem do końca przekonany co do wentylatorów ARGB ponieważ w porównaniu do Corona RGB są mało dyskretne, ale jak już się ustawi pod swoje preferencje to efekt wizualny jest bardzo przyjemny dla oka. Znajdą się Ci "Ego PCMR" co powiedzą że tandeta i szajs i będą skamleć jak to ich obudowa za 1400PLN ma przemyślaną dziurkę na przednim panelu która komponuje się ze śrubką mocującą płytę główną podczas przesilenia jesiennego, ale z nimi to tak jak na siłowni z Ego lifter-ami co nakładą bóg wie ile na sztangę a ćwiczenie wykonają w zakresie 10% pełnego ruchu.

Bez problemu można ładować do środka potężne karty graficzne i procesory.
 • ZALETY:
 • + szybki, nie smuży
 • + piękne kolory i kąty widzenia
 • + stabilna podstawka
 • + ogrom miejsca
 • + airflow
 • + minimalistyczna, bez udziwnień
 • + cena/jakość
 • + jak komuś przeszkadzają lekkie, cienkie blachy to niech sobie ze stali 10mm obudowę zrobi.
 • WADY:
 • - brak wad, trzeba być naprawdę pajacem żeby się do czegoś przyczepić
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Ładna, naprawdę bardzo ładna i do tego wybitnie wentylowana obudowa. Zdjęcia są nieco mylące bo chyba pochodzą z rewizji 1, a teraz kupując ją otrzymujemy już rewizję 2, która różni się tym że przód jest zaczepiany na magnesy i można jednym ruchem ręki go zdjąć żeby wyczyścić z kurzu. U góry mieści chłodnicę i wiatraki 280 mm, z przodu są trzy wentylatory 120mm. Z tyłu jeden wentylator 120 mm. Niektórzy odjeliby moze jedną gwiazdkę za to, że zastosowany mesh na przednim, wyciąganym panelu, nie filtruje idealnie kurzu. Po 4 miesiącach miałem w obudowie nieco kurzu i musiałem tam odkurzyć i przetrzeć. Nie były to co prawda jakieś duże ilości - mniej więcej takie jakie mamy na półce z ksiazkami po dwóch tygodniach nie wycierania kurzu - ale jednak droższe obudowy mają mniejszy problem z kurzem. Za tą cenę i tak stwierdzam, że jest świetnie. Wytarcie od czasu do czasu w komputerze nie jest dla mnie problemem :)
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Standardowy wybór w tej cenie. Obudowa nie jest piekarnikiem. A jeśli ktoś ładuje tu procki za kilka tysięcy, to pretensje może mieć tylko do siebie.
 • ZALETY:
 • + Jakość wykonania
 • + Łatwość montażu
 • + Węże w oplocie
 • + Możliwość zarządzania podświetleniem
 • + Cena
 • + Szybki transfer
 • + Temperatura pracy
 • + Sekcja zasilania
 • + Fajnie się kręci.
 • + Niskie temperatury pracy
 • + Wielozadaniowość (gry
 • + programy)
 • + Łatwość montażu.
 • + Przyzwoite chłodzenie.
 • + 4 wentylatory w zestawie
 • + Wbudowany kontroler PWM/ARGB
 • + Łatwość montażu podzespołów
 • + Siatka na froncie.
 • + Stosunek ceny do jakości
 • + Bez problemu można ogarnąć kablologię.
 • WADY:
 • - Głośne wentylatory
 • - Ciut za głośna blokopompka
 • - Nie zauważyłem
 • - Brak obsługi RGB/ARGB
 • - Cena mogłaby być niższa.
 • - Głośne wentylatory.
 • - Głośna praca blokopompki.
 • - Mogłoby być więcej miejsca
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Obudowa bajka, ale ta moskitiera na froncie to tragedia.

Jak 2 tygodnie nie odkurzałem , to z tego filtra ledwo co można ten kurz zabrać.

Zdecydowałem się na tą obudowę, ponieważ chciałem AIO 280mm na górę, i Navis EVO aRGB wchodzi bez problemu. Wentylatory również kulturalnie , nawet przy dużych prędkościach. Bez problemowa synchronizacja z resztą ARGB po podłączeniu do płyty. W przypadku MSI używam Dragon Center.

Śrubki pierwszy raz w żuciu w mi się przekręciły..jak przykręcałem AIO i dysk ssd. Delikatnie, powolutku i ledwo co zacząłem śrubą kręcić a ona się zaczęła kręcić w nieskończoność.. to jedynie jest żenada. Jestem mechanikiem z zawodu , składałem już dziesiątki komputerów i pierwszy raz w jednej obudowie taka sytuacja.

Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Obudowa świetna, temperatury i przepływ powietrza wręcz idealne. Ale między szklanym panelem a obudową, jest minimalny prześwit/odstęp i przez to na szklanym panelu od wnętrza, mam troszkę kurzu. Może są tam jakieś gumki których nie zauważyłem przy dokręceniu panelu, i może da się ten prześwit zmniejszyć. W każdym razie, po dwóch tygodniach to tylko troszkę kurzu (który widać tylko jak się przyjrzysz z bliska na penelu od wewnątrz) póki co kurz na kartę, płyte itp się nie dostał. Więc filtry robią swoją robotę. Do tego 4 wentylatory argb w zestawie. Za tą cene rewelka. Inne obudowy potrafią kosztować nawet 800zł i nie mieć czterech wentylatorów w zestawie. Więc ta obudowa jest wg mnie jedną z lepszych pod względem jakość/cena
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Idealna Obudowa aby stworzyć piękną Świąteczną choinkę, Zalet obudowa ma bardzo dużo, ale znajdą się też mniejsze wady.

Przy moim zestawie (najtańsze chłodzenie + i51600KF przy stałym 4.8ghz) temperatura procesora po 3h grania w gry (pokroju CS:GO, Civilization VI, Wiedźmin 2/3) Temperatura wahająca się pomiędzy 60-70 stopni, co pokazuje jak dobre są przepływy powietrza w komputerze.
 • ZALETY:
 • + Spasowanie ogólne
 • + Walory estetyczne
 • + Ilość miejsca (jak na Midi Tower)
 • + Wentylatory w zestawie
 • + Sterownik ARGB i rozdzielacz ARGB/Wentylatorów
 • + Przepływ powietrza
 • + możliwość rozbudowy chłodzenia wodnego
 • WADY:
 • - Szkło zaczepia o plastik (możliwa wada mojej obudowy)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Duża obudowa. Jak wsadzi się kartę graficzną, to można do środka jeszcze wsadzić ze dwie ramki na zdjęcia wielkości pocztówki.
Wiatraki świecą ładnie w RGB i jest cool. Dobrze oświetla pokój, dzięki czemu mam dwie sekundy zanim lampki RGB stracą zasilanie. Jak wyłączam kompa w nocy, to zawsze wyłączam w pozycji wyjściowe z fotela, więc zdążę dojść do przedpokoju prowadzącego do sypialni, później idę do swojej połowy łóżka na azymut mając nadzieję, że nie obudzę narzeczonej o 1 w nocy. Jak ma się zamiast SSD dysk HDD to można zyskać dodatkowe parę sekund w nocy na położenie się do łóżka. Polecam. Adam ale nie Małysz.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Składałem dla kuzyna, któremu zależało na RGB, więc kryteria oceny są inne. Sam nigdy bym nie kupił takiej budy.
- bardzo się świeci
- nie jest bardzo ciężka i duża
- termicznie wydaje się ok
- kontroler, jak ktoś nie ma płyty, która obsługuje ARGB
- nie jest głośna i z chłodzeniem procka, które nie jest stockowe pracuje cicho
- stosunek jakości do ceny jest bardzo ok
- ludzie chwala zdejmowane filtry, ale wkurza jak przypadkiem sie je przesunie
na polskim rynku malo jest fajnych bud ze sredniej polki cenowej, wiec w przyszlosci bym rozwazyl ta sama obudowe, ale bez rgb
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Obudowa wykonana z solidnych materiałów. Ogromny plus za wykręcane - nie wyłamywane śledzie kart rozszerzeń. Nie wiem czy to wada tego modelu czy mojej sztuki, ale szyba z dużym trudem wchodzi na ostatni z czterech gwintów.
 • ZALETY:
 • + Wykręcane zaślepki kart rozszerzeń
 • + Obudowa wykonana z solidnych materiałów
 • + Cztery wentylatory ARGB w standardzie
 • + Dużo miejsca na organizację kabli
 • + Wbudowany kontroler ARBG
 • + Niesamowicie przewiewna
 • + Wszystkie filtry przeciwkurzowe na magnes
 • WADY:
 • - Przy odkręceniu wentylatorów AIO do maksimum
 • - obudowa czasem potrafi wpadać w rezonans
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Byłbym w 100% zadowolony gdyby obudowa przyszła do mnie fabrycznie nowa i kompletna, ale po kontakcie szybko dostałem nową.
 • ZALETY:
 • + Działa
 • + Przydatny przycisk flash bois
 • + Duża moc w niskiej cenie ( w swojej klasie)
 • + Modularne okablowanie
 • + Duża ilość okablowania
 • + Dużo miejsca na okablowanie
 • + Dużo trybów podświetlenia argb
 • WADY:
 • - brak
 • - Rozmyte podświetlenie napisu
 • - brak radiatora na m.2
 • - Zasilacz wydaje dziwne dźwięki przy podłączaniu akcesoriów poprzez usb (pad
 • - kierownica etc.)
 • - mogłoby zostać inaczej rozplanowane umiejscowienie dysków
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
To już czwarta obudowa Regnum RG6V w mojej rodzinie. Miejsca w środku jest bardzo dużo. Zapewnia solidny przeciąg i niskie temperatury podzespołów w połączeniu z zestawem wentylatorów Fluctus od SPC. Firma robi dobrą robotę, od obudów i wszelkiej maści systemów chłodzenia (wieżowe i AIO )do zasilaczy. Wiele zestawów składam na podzespołach od SPC i jeszcze nie miałem z nimi problemów. Zdarzały się pozginane piny na hubie ale to nieznaczący szczegół.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Design jest dla mnie kapitalny, nie przekombinowany, a przy tym oferujący odpowiednie chłodzenie, cyrkulacja powietrza jest naprawdę na fajnym poziomie. Śmiało mogę stwierdzić że w tym budżecie ciężko znaleźć coś lepszego. Metalowe osłonki na prześwity, które są na magnes, również oferują spore ułatwienie, jeśli chodzi O zachowanie czystości. Samo RGB jest spoko, kolory żywe i nadające stanowisku charakteru. Jednym słowem: polecam.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna obudowa za dobrą cenę. Dobrze spasowana, ciche wentylatory ARGB, kontroler podświetlenia, dużo miejsca na kable, mieści duże chłodzenia takie jak Fortis 3
Jedyne na co mogę się poskarżyć to brak dodatkowych gumek które trzymają boczne szkło.
 • ZALETY:
 • + Sporo miejsca na kable
 • + Mieści duże chłodzenia
 • + Ciche wentylatory ARGB
 • + Kontroler podświetlenia
 • + Jakość wykonania
 • + Szkło z boku obudowy
 • WADY:
 • - Brak dodatkowych gumek do panelu bocznego
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Drugi raz składam komputer z tą obudową i po raz drugi zero problemów. Duża ilość miejsca, fajne systemy mocowania SSD 2,5 cala do ścianki, dużo miejsca na kable za zasilaczem. Plus za możliwość sterowania ledami w wentylatorach z poziomu obudowy (niekoniecznie trzeba podłączać pod płytę główną). Standardowe wentylatory całkiem ciche, póki co nie widzę potrzeby wymiany na inne. Do ideału brakuje USB-C na obudowie.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
spora ilość miejsca na sprzęt i przewody, 4x wentylator RGB, tylnie osłony na karty odkręcane
 • ZALETY:
 • + bardzo dobra jakość
 • + łatwe czyszczenie filtrów
 • + szybki demontaż bocznego szkła
 • + spore możliwości instalacyjne sprzętu
 • WADY:
 • - brak możliwości zainstalowania zasilacza wentylatorem do góry - w przypadku RGM ma to dla dzieciaków duże znaczenie
 • - niektóre otwory pod śruby nie były przegwintowane lub od razu gwint był zerwany
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Do obudowy wchodzi Grandis 3, jest na styk, ale to nadal jedno z lepszych dużych i tanich chłodzeń :D W środku jest sporo miejsca na kable, a ledy to fajny bajer. Przedni panel, górny, oraz dolny jest na magnesach i można je w łatwy sposób wyczyścić. Obudowa spełniła moje oczekiwania. Zamontowane w niej przez producenta wentylatory są ciche, przynajmniej przy obrotach na jakich u mnie chodzą.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra obudowa wizualnie na żywo jest zgrabniejsza i lepiej wygląda brałem w ciemno i jestem miło zaskoczony dużo miejsca chłodzenie spoko podświetlenie polecam miejsca na aio sporo 240 czy 280 a nawet 360 z przodu pozdrawiam
 • ZALETY:
 • + Fajne podświetlenie można sterować oprogramowaniem po rejestracji na stronie otrzymujemy dodatkowy rok gwarancji wyświetlacz bajka wydajność
 • WADY:
 • - Brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Cena i wygląd opłacalny swojej ceny. Jakby to powiedzieć oddychająca obudowa, która daje nam do podświetlenie ARGB w cenie około 300zł.
 • ZALETY:
 • + Szybkia i nietrudna wymiana wentylatorów filtrów bądź jak i szybki dostęp do częsci w środku,
 • + Fajne oświetlenie lecz niedopasowane do każdej płyty.
 • WADY:
 • - Wszystko fajnie tylko, gdyby wprowadzić lekkawo droższą wersję z wygłuszeniem od środka.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo fajna obudowa, dobra wentylacja powietrza, nie nagrzewa się i fajnie wygląda.

Wentylatory mają bardzo dużo trybów podświetlania, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie :) Minus jest taki, że jak chcemy wybrać konkretny to czeka nas trochę przełączania
 • ZALETY:
 • + wygląd
 • + cyrkulacja powietrza
 • + złącza na górze obudowy
 • WADY:
 • - Niektóe elementy trochę ciężko wyczyścic z kurzu
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Masz pytania? 
U
24.01.2023
Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem płyty Gigabyte Z690 AORUS, mam już SilentiumPC Regnum RG6V EVO TG ARGB oraz chłodzenie Alphacool Eisbaer Aurora 280 CPU RGB. Wspomniane chłodzenie chciałbym zamontować na topie ww. odbudowy wraz z nową płytą główną Gigabyte Z790. Czy możecie mi podpowiedzieć, czy nowa płyta w tej obudowie i chłodzeniem na topie zmieści się, czy nie będzie np. kolizji radiatorów płyty z wentylatorami? Nie chciałbym zamawiać i ewentualnie odsyłać płyty jeżeli nie zmieści się we wspomnianej konfiguracji. Bardzo dziękuję za pomoc i odpowiedź. Pozdrawiam
s
stark2991
24.01.2023
Trudno powiedzieć. Producent gwarantuje kompatybilność dla AIO o grubości do 52mm, a wybrany przez Ciebie model ma grubość 55mm (chłodnica ma 30mm grubości, wentylatory 25). Przy grubszych AIO może już dochodzić do kolizji z RAMem.
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
222920130
E-mail:
https://www.silentiumpc.com/informacje/
Opis:
Kontakt Pytania ogólne i techniczne: [email protected] Zapytania o sprzęt na recenzje: [email protected] Adres korespondencyjny i kontakt telefoniczny: COOLING.PL Opacz-Kolonia ul. Rebusowa 3 02-292 Warszawa tel. +48 22 2920130
Usługi
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(485)
Pytania i odpowiedzi
(172)
Inspiracje
(104)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 11:29
Cześć!
Obudowa SilentiumPC Regnum RG6V Evo TG ARGB (SPC262) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.