Obudowa serwerowa SuperMicro SuperChassis 512L-200B
ID produktu: 627309
Obudowa typu Rack o wysokości 1U
Kompatybilność z formatem ATX
Wbudowany zasilacz
Cechy produktu
  • Obsługa obudowy 14" Mini 1U dla maksymalnego rozmiaru płyty głównej — ATX 12" x 9,6"
  • 2 x 3,5-calowe wnęki na dyski stałe
  • Zalecany tylko dysk twardy SAS lub korporacyjny SATA
  • Zasilacz wielowyjściowy 1U 200W z 20-pinami, YM-5201D
  • 1 gniazdo rozszerzeń o pełnej wysokości i połowie długości (wymagana karta Riser)
  • Wentylator 1x10 cm
Wyróżnione przez eksperta
  • Kieszenie hot-swap 3.5 cala Brak
  • Kompatybilność ATX
  • Sloty rozszerzeń 1
  • Typ obudowy Rack 1U
  • Wbudowany zasilacz 1 sztuka
Produkt
Kod producentaCSE-512L-200B
EAN0006720420449
Informacje podstawowe
Typ obudowy
Kompatybilność
Informacje fizyczne
Wysokość [mm]43
Szerokość [mm]426
Głębokość [mm]356
Waga [kg]5
Informacje techniczne
Brak
Brak
Wnęki wewnętrzne 3.5 cala2
Wnęki wewnętrzne 2.5 calaBrak
Wnęki zewnętrzne 3.5 calaBrak
Wnęki zewnętrzne 5.25 calaBrak
Sloty rozszerzeń1
Zainstalowane wentylatory1x 100 mm
Dodatkowe sloty na wentylatoryBrak
ZłączaBrak
Zasilacz
Wbudowany zasilacz
Moc zasilacza200 W