Obudowa Corsair iCUE 4000X RGB Czarna (CC-9011204-WW)
ID produktu: 7183146
Obudowa Corsair iCUE 4000X RGB
Pełny panel boczny i przedni ze szkła hartowanego
System prowadzenia przewodów CORSAIR RapidRoute
Poprowadź główne przewody przez pojedynczy, obszerny kanał 25 mm pod płytą główną. Pomieści on wszystkie przewody, dlatego budowa estetycznego zestawu jest teraz jeszcze łatwiejsza.
Wydajny, ukierunkowany przepływ powietrza
Wyposażona w trzy wentylatory CORSAIR 120 mm z łopatkami AirGuide zapobiegającymi powstawaniu zawirowań, dzięki czemu przepływ powietrza jest bardziej skoncentrowany, a chłodzenie skuteczniejsze.
Podświetlenie RGB gotowe do użycia
Gotowość do mocowania GPU w pionie
Gniazda w zasięgu ręki
Wyróżnione przez eksperta
  • Kompatybilność ATX, Extended ATX (e-ATX), Micro ATX (uATX), Mini ITX
  • Okno Z oknem
  • Typ obudowy Midi Tower
  • Wyciszona Nie
  • Zasilacz Bez zasilacza
Producent
Nazwa producenta Corsair Memory Inc
Adres North McCarthy Blvd 115, CA 95035 Milpitas, US
Adres e-mail [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu Corsair Memory, BV
Adres Wormerweg 8, 1311 XB Almere, NL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaCorsair
Kod producentaCC-9011204-WW
EAN8400066266334
Informacje podstawowe
KolorCzarne
ARGB
Informacje fizyczne
Wysokość [cm]46.6
Szerokość [cm]23
Głębokość [cm]45.3
Waga [kg]7.8
Konstrukcja
Typ obudowy
Kompatybilność
Z oknem
Nie
Maksymalna wysokość układu chłodzenia CPU [cm]
Panel przedni
USB 2.0Brak
USB 3.0
USB 3.1Brak
USB 3.2Brak
USB TurboChargingBrak
Nie
Tak
Tak
Informacje techniczne
Wnęki wewnętrzne 2.5 cala2
Wnęki wewnętrzne 3.5 cala2
Wnęki zewnętrzne 3.5 calaNie
Wnęki zewnętrzne 5.25 calaNie
Sloty rozszerzeń9
Wentylatory
Panel przedni120 mm x3
Panel tylnyNie
Panel bocznyNie
Panel dolnyNie
Panel górnyNie
Miejsca na dodatkowe wentylatory
Panel przedniNie
Panel tylny120 mm x1
Panel bocznyNie
Panel dolnyNie
Panel górny120 mm/140 mm x2
Zasilanie
Bez zasilacza
Moc zasilaczaBrak zasilacza
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Corsair iCUE 4000X RGB Biała (CC-9011205-WW)
SUPER BUDA
  • ZALETY:
  • + wygląd - jest jak ładny mebel
  • + wiatraki + kontrler iCUE
  • + konstrukcja pozwalająca łatwo poprowadzić wszystkie kable i schować wszystkie niepotrzebne
  • + schowane dyski do których jest łatwy dostęp
  • + łatwe czyszczenie filtrów
  • WADY:
  • - brakuje HUB-a do podłączenia wiatraków, trzeba szukać 3 dodatkowych podłączeń na płycie
Posiadam ten produkt Ponad rok
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
  • ZALETY:
  • + Super oświetlenie.
  • + Panele ze szkła hartowanego
  • + Dobry design. Bardzo łatwo się zamyka otwiera.
  • + Mnóstwo miejsca
  • WADY:
  • - Cena. Dwa miesiące temu jak patrzyłem była ze 200zł tańsza.
  • - Swoje waży
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
To juz moja kolejna obudowea od korsarzy. Kolejny raz sie nei zawiodlem.
  • + Wyglad
  • + mozliwosc podpiecia kolejnych 3 wentow do iCUE NOD
  • + przewiewna
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Ta obudowa jest świetna ale należy uważać na chłodnice 280 mm.