
Obudowa Azza AZZA Forest 370 Miditower black 4xARGB wentylator
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Obudowa komputerowa z przezroczystym oknem to doskonała propozycja dla użytkowników, którzy pracę podzespołów chcą mieć zawsze na oku. Taki układ pozwoli dostrzec wszystkie elementy konfiguracji sprzętowej i w każdej chwili można sprawdzić, czy wymagane jest czyszczenie poszczególnych komponentów. Konstrukcja z oknem podkreśla również nowoczesny design i gamingowy charakter komputera. Taka obudowa sprawdzi się idealnie wśród graczy, którzy nie tylko cenią funkcjonalność, ale również atrakcyjny wygląd.

Obudowa komputerowa z możliwością instalacji karty graficznej o długości do 33 cm to doskonała propozycja dla wymagających użytkowników. Ta uniwersalna konstrukcja sprawi, że będziesz mógł wybrać spośród wielu modeli o zróżnicowanych parametrach. Mogą być to zarówno bardzo zaawansowane jednostki gamingowe, jak i te tańsze przeznaczone do pracy biurowej. Decydując się na tego typu obudowę, z powodzeniem wymienisz układ graficzny, gdy tylko zajdzie potrzeba poprawy wydajności sprzętowej.

Obudowa komputerowa, która pozwoli na instalację układu chłodzenia CPU o wysokości do 16 cm sprawdzi się idealnie przy budowie konfiguracji komputerowej o wielu zastosowaniach. Dzięki takiej konstrukcji będziesz mógł dobrać kompatybilne modele wentylatorów o różnych parametrach. Wśród nich znajdziesz zarówno proste układy przeznaczone do chłodzenia urządzeń biurowych, jak i te bardziej zaawansowane, które znajdziemy w jednostkach dla miłośników wirtualnej rozrywki, czy użytkowników profesjonalnych.

Obudowa AZZA Forest 370 to doskonałe połączenie stylu i funkcjonalności. W eleganckim czarnym kolorze z dekoracyjnymi drewnianymi akcentami, ta miditowerowa konstrukcja przyciąga uwagę i idealnie wpisuje się w nowoczesne aranżacje komputerowe. Dzięki przemyślanej budowie, stanowi znakomity wybór dla graczy oraz pasjonatów komputerowych, którzy cenią zarówno estetykę, jak i wydajność.
AZZA Forest 370 wyróżnia się nie tylko nowoczesnym wyglądem, ale również wyjątkowymi drewnianymi detalami, które nadają jej niepowtarzalny charakter. Siatkowy panel poprawia wentylację, co jest kluczowe dla efektywnego chłodzenia podzespołów.
Obudowa została wyposażona w 3 wentylatory ARGB o średnicy 120 mm z przodu oraz 1 wentylator ARGB o średnicy 120 mm z tyłu. Dzięki temu, AZZA Forest 370 zapewnia znakomity przepływ powietrza, co przekłada się na lepszą wydajność systemu.
AZZA Forest 370 obsługuje różnorodne formaty płyt głównych, w tym ATX, ITX oraz micro ATX, co czyni ją wszechstronnym rozwiązaniem dla różnych konfiguracji komputerowych.
Na górnym panelu obudowy znajdują się przyciski do włączania oraz regulacji podświetlenia wentylatorów, a także dwa porty USB 3.0, co zapewnia wygodny dostęp do najczęściej używanych złączy.
Obudowa AZZA Forest 370 oferuje 2 zatoki na dyski twarde 3.5" oraz 4 zatoki na dyski SSD 2.5", co umożliwia elastyczne zarządzanie przestrzenią dyskową.
Podświetlenie ARGB wentylatorów można łatwo dostosować, co pozwala na personalizację wyglądu obudowy zgodnie z własnymi preferencjami.
AZZA Forest 370 umożliwia zainstalowanie aż do 8 wentylatorów 120 mm, co zapewnia optymalne warunki chłodzenia dla wszystkich komponentów.
Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą wydajnością i estetyką w swoim komputerze! Idealna dla Twoich potrzeb – dostępna już dziś na Morele!
Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00