
Obiektyw Loreo Lens in a Cap 3D for APS-C Sony Czarny (LA9004-T-SON)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Obiektyw o ogniskowej 38 mm pozwalający wykonywać trójwymiarowe fotografie przy pomocy zwykłych lustrzanek wyposażonych w matrycę formatu APS-C.
Obiektyw składa sie z pary soczewek które pozwalają na uzyskiwanie ostrego obrazu już z odległości jednego metra. Przysłony f/11 oraz f/22 pozwalają uzyskać dużą głębię ostrości, co jest szczególnie cenione przy fotografiach 3D. Kąt widzenia po założeniu do lustrzanek z matrycami formatu APS-C (bo do takich został stworzony) będzie zbliżony do naturalnego kąta widzenia ludzkiego oka.
Obiektyw nie nadaje się do aparatów formatu 35 mm.
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00