Neomounts Stojak podłogowy NS-M4000BLACK 60'' - 105''
ID produktu: 6289562
Stojak podłogowy
Praktycznie niezauważalny - typ płaski
Wyróżnione przez eksperta
  • Maksymalna waga ekranu 150 kg
  • Nachylenie w pionie Nie
  • Obrót w poziomie Nie
  • Standard VESA 200 x 200 mm, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 600 x 200 mm, 600 x 400 mm, 800 x 400 mm, 800 x 600 mm, 900 x 600 mm, 1000 x 600 mm