
Namiot turystyczny Rockland Rock Castle 1
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Namiot jednopowłokowy będzie idealnym rozwiązaniem dla turystów wypuszczających się na krótkie wyprawy, gdzie liczy się niska waga i wielkość bagażu. Dodatkowym atutem jest prostota rozkładania i składania, ze względu na mniejszą ilość elementów w porównaniu do namiotów dwupowłokowych. Większość takich namiotów oferuje dość dobry stopień wodoodporności, co sprawdzi się w przypadku lekkiego deszczu.
Konstrukcja ta pozwala na kontrolę otoczenia, przy równoczesnym odizolowaniu się od niego, chroni przed owadami i zwierzętami oraz zabezpiecza sprzęt/plecak, który można położyć na wodoodpornej podłodze. Płachta górna/tarp z materiału rip-stop o
wodoodporności 3000 mm zapewnia doskonałą ochronę przed deszczem. Linki/taśmy hamaka rozłożonego wewnątrz namiotu Rock Castle są wyprowadzane na zewnątrz przez otwory boczne, zabezpieczone dwustronnymi zamkami błyskawicznymi o regulowanej wysokości.
Dwa wejścia do namiotu zamykane zamkami błyskawicznymi zapewniają funkcjonalność i wygodę z jego korzystania.
Namiot Rock Castle wypełnia lukę pomiędzy noclegiem w hamaku pod płachtą biwakową, a noclegiem w namiocie, spełniając funkcję lekkiego schronienia dla ludzi ceniących noclegi w terenie.
Wymiary:
Materiały:
Waga- ok. 1450 g. bez osprzętu
Ilość wejść- 2
Zestaw zawiera: 6 linek namiotowych 4 m, 10 szt. lekkich szpilek namiotowych.
Zestaw nie zawiera hamaka
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu