Myszy dla graczy

Mysz Dream Machines DM1 Pro S Matte (DM1 Pro S Matte)

BESTSELLER!
ID produktu: 774743
Zobacz produkty podobne
(167)
Zapytaj społeczności 7 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

 • Czułość: 12000 DPI
 • Liczba przycisków: 6
 • Model sensora: PMW 3360
 • Profil myszy: Uniwersalna
 • Rodzaj sensora: Optyczny
Opis
Specyfikacja
Opinie (167)
Inspiracje (6)
Pytania i odpowiedzi (7)
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Czułość 12000 DPI

Szeroki zakres czułości myszki umożliwia swobodne dopasowanie tego parametru do własnych preferencji użytkownika, jak również do konkretnych zastosowań. Ten model myszki oferuje maksymalną czułość na poziomie aż 12000 DPI. Podwyższaj ten parametr, by działać jeszcze szybciej albo obniżaj, gdy priorytetem jest najwyższa precyzja działania.

Dopasuj DPI do swoich potrzeb

Ten model myszki gamingowej wyposażono w płynną regulację czułości, co przekłada się na jeszcze większą swobodę w dopasowaniu parametrów jej działania do konkretnych zastosowań. Płynna regulacja czułości umożliwia błyskawiczną zmianę tego parametru w trakcie rozgrywki lub pracy na komputerze.

Łączność przewodowa

Zapewnij sobie najwyższą precyzję działania i niezawodność dzięki przewodowemu zasilaniu myszki. Kabel, w jaki ją wyposażono, ma odpowiednią długość, jest elastyczny i solidnie wykonany. Przewodowa komunikacja z komputerem nie ma sobie równych i sprawdza się zarówno w miejscu pracy, jak również przy domowym biurku.

Podświetlenie wielokolorowe

Wielokolorowe podświetlenie myszki daje użytkownikowi sporą swobodę w dopasowaniu jej designu do stanowiska gamingowego. Podświetlenie pełni zarówno rolę estetyczną, jak również zdecydowanie ułatwia rozgrywkę po zmroku

Sensor optyczny

Precyzję działania i bezproblemową pracę myszki zapewnia wysokiej klasy sensor optyczny. Postaw na sprawdzone i najpopularniejsze rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko na idealnie gładkiej podkładce, ale nawet bezpośrednio na powierzchni biurka. Sensor optyczny zapewni wygodę działania zarówno przy wysokich, jak i przy niższych ustawieniach czułości DPI urządzenia.

6 wygodnych przycisków

Liczba przycisków w myszce komputerowej może decydować o komforcie jej użytkowania, tempie pracy, jak również o wynikach w grze. Ten model myszy został wyposażony w 6 przycisków, które zdecydowanie ułatwiają codzienną pracę i rozrywkę. Przyciski boczne mogą służyć do cofania lub ponawiania wykonanych akcji, a w grach przydadzą się np. do szybkiej wymiany wyposażenia postaci. Myszki komputerowe z 6 przyciskami są chętnie wybierane zarówno do pracy, jak i do gier oraz wielu innych zastosowań.

NAJLEPSZY, NAJNOWSZY I NAJBARDZIEJ POŻĄDANY - PIXART 3360

Ciężko pracowaliśmy nad myszką DM1 Pro, teraz dumnie prezentujemy nową myszkę gamingową DM1 Pro S! Nasi klienci oczekiwali od nas nowej wersji tej niezwykle popularnej myszy, wobec tego pragniemy poinformować – teraz możecie ją zamówić. Zebraliśmy wszystko to, co najlepsze w poprzednim modelu DM1 Pro i dokonaliśmy wszelkich poprawek zasugerowanych przez naszych klientów. Gwarantujemy, że pokochacie tą mysz!

Największą zmianą jest oczywiście sensor. Wiedzieliśmy, że wszyscy niespokojnie czekali na mysz wyposażoną w ten konkretny model, dlatego nowa DM1 Pro S jest dostępna z tym właśnie sensorem. Nowy sensor 3360 jest niesamowity - nie tylko zwiększa maksymalną prędkość myszy do aż 7 m/s, ale dodatkowo zwiększa zakres DPI do 12000. Jesteśmy pewni, że każdy, kto skorzysta z tej myszki do gier - będzie pod wrażeniem jej działania.

To nie wszystko. Dzięki PixArt PWM3360, możecie skorzystać z naszej myszy na większej ilości zróżnicowanych powierzchni niż to miało miejsce z sensorem 3310. Algorytm obrazujący powierzchnie jest tak dokładny, że działa on nawet na błyszczących podkładkach. Dodatkowo DM1 Pro S została dostosowana w taki sposób by idealnie odwzorowywać ruch - nawet podczas podnoszenia i opuszczania myszy, niezależnie od jej kąta położenia. Twój kursor już nigdy nie będzie szalał na ekranie. Ta myszka gamingowa zapewnia niezwykłą kontrole i precyzję, na której możecie polegać.

 

TEN SAM KSZTAŁT – JESZCZE NIŻSZA WAGA

To prawda, pracowaliśmy ciężko, aby jeszcze zmniejszyć wagę DM1 Pro. Wiemy, że nasi gracze chcą myszy, którą można łatwo operować i podnosić. Całkowicie przeprojektowaliśmy obwód stosując najnowsze technologie i najlżejsze materiały na rynku, by nasi gracze grali jeszcze lepiej niż przedtem.

Rozmiar myszki do gier nie uległ zmianie, to wciąż rozmiary DM1 Pro – 126 mm x 39 mm x 68 mm. Podobnie jak w poprzednim modelu DM1 Pro S jest niezwykle wygodny niezależnie od preferowanego chwytu – hand grip, claw, palm czy fingertip – sam się przekonaj jak wygodna jest ta mysz podczas grania w swoje ulubione gry. Nasi klienci zgadzali się, że ten kształt jest najwygodniejszy dla większości użytkowników. Sami też widzieliśmy jak wielu z was pokochało kształt DM1 Pro, teraz z nową wagą pokochacie ten model jeszcze bardziej.

 

DODATKOWE ULEPSZENIA I TESTY

Po sukcesie DM1 Pro wiedzieliśmy, że ciężko będzie przygotować produkt jeszcze lepszy od poprzednika! Dlatego sensor, choć niezwykle ważny, nie był jedyną zmianą, jaką wprowadziliśmy do tej sprawdzonej konstrukcji. Każdy produkt jaki oferujemy - szczególnie DM 1 Pro S - poddany jest godzinom badań i testów by upewnić się, że jest najlepszym rozwiązaniem dla graczy.

Nasza ekipa projektantów pracowała nad tą myszką - jeszcze przed wydaniem DM1 Pro. Musimy przyznać, że był to świetnie zainwestowany czas. Zoptymalizowaliśmy PCB upewniając się, że opóźnienia będą maksymalnie zredukowane. Podobnie jak w DM1 Pro -model S ma ustawiony polling rate na 1000 Hz i LOD na poziomie ~1.8-2.0mm. DM1 Pro S jest wyposażony w najlepsze podzespoły dostępne na rynku, dzięki czemu jest narzędziem, które pozwoli Ci zmiażdżyć wirtualnych przeciwników.

 

LOD, AKCELERACJA, PREDYKCJA, SMOOTHING

Wszystkie te detale są takie same jak w DM1 Pro i DM2 Comfy. Więc nasi dotychczasowi klienci będą znali nasze preferencje, ale dla wszystkich noobów – powtarzamy.

LOD - tzw. "Lift of Distance". Wartość LOD ustawiliśmy na 1.8 mm jako, że jest to optymalne ustawienie dla większości graczy. Gdyby ta wartość było choćby trochę wyższa, mysz podążałaby wtedy, kiedy nie powinna tego robić. Chcieliśmy, by mysz poruszała się szybko i dokładnie, nic ponadto.

 

Akceleracja - Postanowiliśmy nie korzystać z możliwości wykorzystania takowej w naszych myszach. Czemu? Akceleracja jest świetnym wyborem dla pracowników biurowych, których myszy mają za zadanie poruszać się ze środka ekranu na jego brzegi jak najszybciej. Jak już zostało to wspomniane - świetna sprawa. Tyle, że nie dla graczy – wymagają oni precyzji. W grach musisz być pewien - jak daleko Twój kursor może się poruszyć. Ta niewiedza jest w wirtualnym świecie sprawą życia i śmierci.

Predykcja - Również została wyłączona. Podobnie jak akceleracja, jest to fajna sprawa dla ludzi, których aktywność związana z wykorzystaniem myszy kończy się na Paint'cie, ale jeśli jesteś graczem, to chcesz by nawet najmniejszy ruch w lewo, bądź prawo - był widoczny na ekranie.

 

Smoothing - Niemalże wyłączony. Jest to kolejne z udogodnień mających na celu wyrównanie ruchu sensora i ukryciu wszelkich opóźnień. Oczywiście w przypadku DM1 opóźnienia są znikome, bliskie zeru i właśnie dlatego nie potrzebujemy smoothingu, który mógłby zdekoncentrować graczy. Upraszczając - jedyny ruch, jaki zaobserwujesz to ruch, który sam wykonasz.

 

PĘDŹ JESZCZE SZYBCIEJ - 7.0 M/s

Ta mysz jest niesamowicie szybka. Osiągając zawrotną prędkość 7 m/s jest szybsza niż jej poprzednik - niemal dwukrotnie. Jeśli ktokolwiek sądzi, że jest w stanie poruszać nią szybciej niż sensor na to pozwala – niech próbuje.

 

DPI JAKIEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ

400 / 800 / 1600 / 3200 / 4800 / 12000

Niektórzy lubią chwalić się z jak wysokiego DPI mogą korzystać w swojej myszy. Większość z nas wie, że najwyższe DPI nie jest czymś, co ma największe znaczenie, mimo to wszyscy lubimy rozmawiać o tym jak wysokie DPI mamy w myszach. Z DM1 Pro S możesz się szczycić swoim DPI: 12000 to liczba, która na każdym zrobi wrażenie, chwal się nią.

 

 

TERAZ 20.000.000 KLIKNIEĆ NAWET NA SCROLLU

Tak to prawda. Słyszeliśmy opinie użytkowników twierdzących, ze scroll jest za sztywny. Dlatego wymieniliśmy środkowy przycisk z żywotnością szacowaną na 20.000.000 kliknięć – taki sam, jaki montowany jest w pozostałych przyciskach naszej myszy. To rozwiązanie powinno usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Nie martwcie się, wszyscy byli na tyle zadowoleni LMB i RMB, że postanowiliśmy nic tu nie zmieniać, więc jak już pewnie wiecie – znajdziecie tu przyciski Omron. W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować wszystkim Wam, którzy komentowali i dzielili się swoją opinią, bez Was DM1 Pro S nie byłoby tak świetnym narzędziem.

Specyfikacja

Element kolorystyczny
Czarny
Komunikacja z komputerem
Rodzaj sensora
Model sensora
PMW 3360
Regulacja czułości
Podświetlenie
Profil myszy
Uniwersalna
Kabel w oplocie
Tak
Długość [mm]
126
Szerokość [mm]
68
Wysokość [mm]
39
Waga [g]
85
Długość kabla
1.8 m

Opinie (167)

(167)
5/5
(167)
95% osób poleca
ten produkt
5
84%
4
10%
3
4%
2
1%
1
1%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Obecnie jedna z najlepszych myszek na rynku, do idealnej brakuje jej tylko mniej potrzebnych dodatków w stylu podświetlenia RGB
 • ZALETY:
 • + Pixart 3360 (brak zauważalnej akceleracji, smoothingu, wysoki framerate przy niskiej prędkości, max 7m/s, brak nagłego "uciekania myszki" jak w przypadku myszek z czujnikiem 3310)
 • + kształt ss sensei
 • + przełączniki OMRON z wytrzymałością 20M
 • + jakość budowy(na podstawie mojego modelu, brak żadnych problemów, wszystko dobrze spasowane, na forach ludzie piszą że 1/5 myszek ma małe problemy z spasowaniem LPM)
 • + dodatkowa para ślizgaczy
 • WADY:
 • -brak dodatkowego software'u do myszki(w żadnym stopniu nie przeszkadza mi, ale np. leworęczny gracz mógłby chcieć zamienić LPM z PPM)
 • -podświetlanie zależne od stopnia DPI
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Cóż jestem bardzo zadowolony. Świetnie spasowana i doskonale leżąca w dłoni myszka jak moja starsza zowie tyle, ze posiada dużo lepszy sensor. Jeśli ktoś jest fanem Zowie to na 100% pokocha DM Pro S.
Nie wprowadzajmy leworęcznych błąd. Przecież zmianę LPM z PPM można wykonać w samym systemie. Jedynymi elementami, które mogą zawieść leworęcznych są przyciski funkcyjne wyłącznie z lewej strony myszy.
!!! UWAGA !!! UWAGA !!!
Celowo tak zaznaczyłem bo to ważna uwaga, a mało kto to wie...
JEST JUŻ SOFTWARE NA STRONIE PRODUCENTA : https://dreammachines.pl/pl/drivers
można już dowolnie konfigurować tę mysz DPI, kolory etc.
Tak więc teraz jest już (zwłaszcza w tej cenie) z tym czujnikiem najlepsza myszka na rynku POLECAM!
oprogramowanie już jest dostępne w wersji beta ale działa niezawodnie :)
Niestety co do OMRON-ów, to robią co raz gorszy badziew. Myszkę kupiłem z ciekawości i była praktycznie nie używana. Miałem ją jak zastępczą a już po paru godzinach używania poszedł LPM. Albo nie reaguje po wciśnięciu, albo daje dwuklika. Wymieniłem przełączniki na inne i póki co hula.

Inspiracje (6)

Pytania i odpowiedzi (7)

Czy dalej występuje coś takiego, że LMB jakby "przykleja" się po wciśnięciu, albo wciska się jakby 2 razy? Ile osób się z tym spotkało? Fajnie by było jakby wypowiedział się ktoś kto ma mysz trochę dłużej. I drugie pytanie, czy po instalacji oprogramowania, dalej jest ten bug z tym, że przy ustawieniu akceleracji na 0 myszka zwalnia drastycznie? Pytam, gdyż chciałbym zmienić kolor podświetlenia, aby pasował do zestawu.
Posiadam myszkę od trochę ponad miesiąca, ani razu nie zdarzyło mi się żeby LMB "przykleił" się po wciśnięciu albo wcisnął się dwa razy. Zaś błąd z akceleracją dalej występuje.
Co do przycisku nic się nie dzieje. Jeśli chodzi o bug akceleracji... to nie jest bug :) akceleracja w tym wypadku oznacza prędkość systemową w windowsie. Jeśli zmienisz ją na 0 to tak samo jakbyś wszedł w ustawienia myszy w panelu sterowania i przeciągnął suwak prędkości myszy( domyślnie 6) na maxa w lewo. W Tesoro Sagitta Akceleracja działała w ten sam sposób zresztą samo oprogramowanie też wygląda podobnie ;) wiec spokojnie, to w żaden sposób nie wpływa na akceleracje sensora, to chodzi o prędkość myszy w windows.
Posiadam myszkę od roku, ani razu LMB, ani żaden inny przycisk nie wcisnął mi się 2 razy. Przyciski chodza niemalże jak nowe.
Co do drugiego pytania zgadzam się z Danielem.
Pozdrawiam
Tak, miałem to z dwoma poprzednimi DM1 PRO S Matte.
Wysłałem na gwarancję i otrzymałem nową, bez w/w problemu.
Myszkę posiadam prawie rok. Nie ma z nią żadnych problemów.
Mysz kupiłem 4 miesiące temu i do tej pory 4 razy już odsyłałem do wymiany z powodu wadliwego lewego przycisku (wieloklik i przerywający przełącznik). Aktualnie posiadany egzemplarz jak do tej pory sprawuje się dobrze, ale kontrola jakości przy tych myszkach pozostawia wiele do życzenia.
Bo OMRON co raz gorszy badziew robi. Myszkę kupiłem z ciekawości i była praktycznie nie używana. Miałem ją jak zastępczą a już po paru godzinach używania poszedł LPM. Albo nie reaguje po wciśnięciu, albo daje dwuklika. Wymieniłem przełączniki na inne i póki co hula.

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (167)

Pytania i odpowiedzi (7)

Inspiracje (6)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Lestar LVT-530WA przeciwprzepięciowa 5 gniazd 1.5m czarny (LVT530WA1.5CZARNY), Targus AMU75EU, 4World Półka ścienna na DVD, udźwig 10kg, szkło, Czarna (07502-BLK), Activejet toner ATK-170N / TK-170 (black), Gembird Patchcord światłowodowy, LC-ST, 1m (CFO-LCST-OM2-1M), ITskins etui Zero 360 iPhone 5/5S (IAPH5-ZR360-GREN), Asus Dual Radeon RX 580 OC 4GB GDDR5 (DUAL-RX580-O4G), Mercury Etui JellyCase do HUAWEI P9 (BRA002611), Vision (3446591), ASRock Fatality X370 Gaming X (90-MXB5M0-A0UAYZ), Grand Koperta 240x118mm strunowa (266126), Foxy Wał do silników C2216 (3BL9036), Benks Szkło Hartowane XPRO+ 3D do GALAXY S8 , Samsung Etui Led View Cover do Samsung Galaxy S9 , Casio MTP-1154E -7A, MicroStorage na drugi dysk do laptopa, SATA, 2.5" 9.5mm (KIT555)