Witam,
Kupilem se taka myjeczke, bo zawsze mi sie cos takiego mazylo, a nigdy zadnej nie mialem - poczatkowo rozwazalem cos mocniejszego, ale po obejzeiu paru filmikow na youtubie z ta wlasnie myjka, doszedlem do wniosku, ze moc jest wystarczajaca na moje potrzeby (duzo zlego sie naczytalem o K2). Wyczyscilem zatem podejscie do domu (cos 2x3metry), drewniana, zadaszona ławe ze stolem przy ognisku, pare drewnianych bramek/plotkow (drewno praktycznie czarne od slonca - zdarlo do zywego). Do tych prac myjka w zupelnosci wystarczajaca, do zdzierania farby z maszyn na pewno trzeba by czegos mocniejszego. Na razie bez usterek czy innych problemow, tej butelki na szampon jeszcze nie testowalem - planuje wykozystac ja do odtluszczenia metalowych slupkow od plotu przed malowaniem - moze wtedy cos napisze...
Aha, jedna slaba strona to te boczne uchwyty na lance - bardzo wiotkie i w zasadzie bezuzyteczne.
- ZALETY:
- + małe, poręczne, ciche
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie