Movano 45 W, Magsafe 2, 3 A, 14.85 V (ZZ/AP1485305-2)
ID produktu: 8041668
ładowarka / zasilacz movano 14.85v 3.05a (magsafe 2) - apple air
Parametry produktu:
Stan:nowy|Wejście:AC 100-240V|Wyjście:14.85V 3.05A|Moc:45W|Wtyk:Owalny magsafe 2, 5-stykowy|Wymiary:73 x 72 x 30 mm|Zabezpieczenie przed:przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem prądowym|Certyfikat:CE, RoHS|W zestawie:zasilacz, kabel zasilający, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna|Kabel zasilający:adapter|Gwarancja:24 miesiące + 6 miesięcy*