Movano 45 W, 3 mm, 2.3 A, 19.5 V (ZZ/HP195231)
ID produktu: 8041672
ładowarka / zasilacz movano 19.5v 2.31a (4.5x3.0 pin) - hp
Parametry produktu:
Stan:nowy|Wejście:AC 100-240V|Wyjście:19.5V 2.31A|Moc:45W|Wtyk:Wtyk z bolcem w środku. Średnica zewnętrzna 4.5 mm, średnica wewnętrzna 3.0 mm, długość 12 mm|Wymiary:89.00 x 38.00 x 26.60 mm|Zabezpieczenie przed:przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem prądowym|Certyfikat:CE, RoHS|W zestawie:zasilacz, kabel zasilający, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna|Kabel zasilający:2 pin|Gwarancja:24 miesiące + 6 miesięcy*