Movano 130 W, 3 mm, 6.7 A, 19.5 V (ZZ/DEL19567C)
ID produktu: 8041728
ładowarka / zasilacz movano 19.5v 6.7a (4.5x3.0 pin)- dell
Parametry produktu:
Stan:nowy|Wejście:AC 100-240V|Wyjście:19.5V 6.7A|Moc:130W|Wtyk:Wtyk z bolcem w środku. Średnica zewnętrzna 4.5 mm, średnica wewnętrzna 3.0 mm, długość 12 mm|Wymiary:164.00 x 63.50 x 41.00 mm|Zabezpieczenie przed:przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem prądowym|Certyfikat:CE, RoHS|W zestawie:zasilacz, kabel zasilający, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna|Kabel zasilający:3 pin|Gwarancja:24 miesiące + 6 miesięcy*