Monitor Samsung Odyssey Neo G9 (LS49AG950NUXEN)
ID produktu: 8326770
Wybrany przez graczy
3 główne cechy
Doskonała jakość obrazu
Nowy wymiar designu
Stworzony, aby zwyciężać
Czasami o powodzeniu misji decydują ułamki sekund. Ultawysoka częstotliwość odświeżania 240 Hz, czas reakcji 1 ms oraz technologie G-Sync i FreeSync™ Premium Pro wspierają Twój refleks i eliminują glicze, przybliżając Cię do zwycięstwa.
Doceniony przez krytyków
Osiągnij następny poziom immersji
Doskonałe kolory w każdym świecie
Obraz w jakości Dual QHD
Daj się wciągnąć w świat gry
Immersyjny futurystyczny design
Dostrzeż więcej
W trakcie rozgrywki obraz cały czas pozostaje ostry i wyraźny, bez smug ani rozmycia, dzięki niesamowitemu odświeżaniu z częstotliwością aż 240 Hz. To aż czterokrotnie szybciej niż przy standardowej częstotliwości odświeżania dla większości monitorów dostępnych na rynku.
Lepiej, szybciej, wyraźniej
AMD FreeSync™ Premium Pro i kompatybilność G-Sync
Graj, oglądaj, streamuj
Picture-by-Picture
Picture-in-Picture
Easy Setting Box
Komfort w każdej sytuacji
Regulacja ustawień monitora dla Twojej wygody
Wiele portów
Wyróżnione przez eksperta
  • Częstotliwość odświeżania 240 Hz
  • Podstawowe złącza DisplayPort x1, HDMI x2, USB typu B x1
  • Przekątna ekranu 49"
  • Rozdzielczość 5120 x 1440
  • Typ matrycy VA
Produkt
MarkaSamsung
Kod producentaLS49AG950NUXEN
EAN8806092522398
Informacje podstawowe
ZastosowanieGamingowe
KolorCzarno-białe
Tuner TVNie
Ekran
Przekątna ekranu49"
Rozdzielczość5120 x 1440
Format32:9
Ekran
Specyfikacja
Powłoka matrycy
Typ matrycy
Rodzaj podświetleniaMini-LED
Synchronizacja częstotliwościNvidia G-Sync Compatible
Czas reakcji
Częstotliwość odświeżania
Jasność420 cd/m2
Kontrast statyczny2500:1
Kąt widzenia (poziomy/pionowy)178°/178°
Rozmiar plamkiBrak danych
Liczba wyświetlanych kolorów1.07 mld
Technologia ochrony oczu
Złącza
Hub USBUSB 3.0
Wbudowane urządzenia
Nie
Wbudowana kameraNie
Wbudowany mikrofonBez mikrofonu
Fizyczne
Szerokość [cm]115
Wysokość [cm]53.7
Głębokość [cm]41.8
Waga [kg]14.5
Nie
Tak
z regulacją wysokości
Normy i standardy
Nowa klasa energetycznaKlasa G
Pobór mocy55 W
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
84% osób poleca
ten produkt
5
83%
4
0%
3
0%
2
17%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 2/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Monitor sprawuje się dobrze.
Jak działa. Jedną z jego największych znanych światowo usterek jest mruganie po wyjściu z trybu uśpienia. Ekstremalnie denerwujące, i jeżeli nie siedzicie non-stop przed kompem, lub potrzebujecie monitora który może być usypiany, nie polecam. Można stracić żeby z frustracji. Jeżeli uważasz że przesadza, polecam przejrzeć internety. Przykład takiego zachowania widać tu: <div class="youtube-parser-widget ik-lazy-load-wr"><div class="youtube_player ik-lazy-load" data-video-id="BT-univLPh4" data-lazy-src="https://img.youtube.com/vi/BT-univLPh4/sddefault.jpg"><div class="youtube_player-play"><i class="fa fa-play" aria-hidden="true"></i></div></div></div>
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Zamówiłem ten monitor po dużym researchu i czytaniu opinii i o problemach z tymi monitorami. Ten konkretny model i sztuką którą otrzymałem nie posiada żadnych z wad o których czytałem. Nie ma backlight leaków, nie widzę siatki FALD. Niektóre panele 'bledną' po zmianie z 60Hz na np 144 lub 240Hz. Nie widzę różnicy w obrazie pomiędzy prędkościami odświeżania. Póki co jestem bardzo zadowolony. Kolor 10 bit, 240Hz na DisplayPort, HDR działa bez zarzutu. Odwzorowanie kolorów bardzo dobre, brak bandingu. Do pracy graficznej także się bardzo dobrze sprawdza. Polecam! Przy tej specyfikacji i cenie zdecydowałem się na dodatkową ochronę +3 lata gwarancji z morele z uwagi na różne nieprzychylne opinie związane z tym monitorem dla spokoju w głowie gdyby jednak coś się zaczęło sypać.