Monitor Samsung Odyssey Ark 2nd Gen G9 (LS55CG970NUXEN)
ID produktu: 13135676
 Wniesienie telewizora lub monitora
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
Kupiło 170 osób
Kamera internetowa Logitech Brio 100 (960-001585)
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
Kupiły 104 osoby
 Kalibracja monitora
Kalibracja monitora
ocena produktu 4/5 gwiazdki
Kupiło 16 osób
Kupiło 12 osób
Kamera internetowa Logitech Brio 300 Off White (960-001442)
Kupiły 2 osoby
Kupiło 170 osób
ocena produktu 4/5 gwiazdki
Kupiło 16 osób
Kupiły 104 osoby
Kupiło 12 osób
Kupiły 2 osoby
Pobudź swoje zmysły
Duży ekran 55” i krzywizna 1000R
Zanurz się w przełomowej jakości obrazu
Tryb kokpitu i podświetlenie Eclipse
Wejdź w nową erę immersji
Quantum Matrix Technology
Doświadczenie kinowe w 4K obsługiwane przez AI
Neuronowy procesor kwantowy Ultra
Głębokie detale zapewniają przewagę
Gry w HDR 10+
Wyróżnione przez eksperta
  • Częstotliwość odświeżania 165 Hz
  • Podstawowe złącza DisplayPort x1, HDMI x3, RJ-45 x1, USB-C x1, USB typu B x2
  • Przekątna ekranu 54.6"
  • Rozdzielczość 3840 x 2160 (UHD 4K)
  • Typ matrycy VA
Produkt
MarkaSamsung
Kod producentaLS55CG970NUXEN
EAN8806094993677
Informacje podstawowe
ZastosowanieGamingowe
KolorCzarne
Tuner TVNie
Ekran
Przekątna ekranu54.6"
Rozdzielczość
Format
Ekran
Specyfikacja
Powłoka matrycy
Typ matrycy
Rodzaj podświetleniaLED
Synchronizacja częstotliwościAdaptive-Sync,
Czas reakcji
Częstotliwość odświeżania
Jasność600 cd/m2
Kontrast statyczny1000000:1
Kąt widzenia (poziomy/pionowy)178°/178°
Rozmiar plamkiBrak danych
Liczba wyświetlanych kolorów1.07 mld
Technologia ochrony oczu
Złącza
Podstawowe złączaDisplayPort x1, HDMI x3, RJ-45 x1, USB typu B x2, USB-C x1
Hub USBUSB 2.0
Wbudowane urządzenia
Wbudowana kameraNie
Wbudowany mikrofonBez mikrofonu
Fizyczne
Szerokość [cm]117.4
Wysokość [cm]110.2
Głębokość [cm]37.9
Waga [kg]41.5
PIVOT
Tak
z regulacją wysokości
Normy i standardy
Nowa klasa energetycznaKlasa G
Pobór mocy80 W
5/5
ocena produktu 5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%