Monitor Samsung S24D330H (LS24D330HSX/EN)
ID produktu: 975193
Superszybki czas reakcji
Zobacz różnicę: głębsza czerń w trybie gry
Flicker Free: większy komfort dla oczu
Monitor przyjazny dla środowiska
Wyróżnione przez eksperta
  • Częstotliwość odświeżania 60 Hz
  • Podstawowe złącza D-Sub (VGA) x1, HDMI x1
  • Przekątna ekranu 24"
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 (FullHD)
  • Typ matrycy TN
Produkt
MarkaSamsung
Kod producentaLS24D330HSXEN
EAN8801643044343
Informacje podstawowe
ZastosowanieGamingowe
KolorCzarne
Tuner TVNie
Ekran
Przekątna ekranu
Rozdzielczość
Format
Ekran
Specyfikacja
Powłoka matrycy
Typ matrycy
Rodzaj podświetleniaLED
Synchronizacja częstotliwościBrak
Czas reakcji
Częstotliwość odświeżania
Jasność250 cd/m2
Kontrast statyczny1000:1, 600:1
Kąt widzenia (poziomy/pionowy)170°/160°
Rozmiar plamki0.277
Liczba wyświetlanych kolorów16.7 mln
Technologia ochrony oczu
Złącza
Hub USBNie
Wbudowane urządzenia
Nie
Wbudowana kameraNie
Wbudowany mikrofonBez mikrofonu
Fizyczne
Szerokość [cm]56.9
Wysokość [cm]41.72
Głębokość [cm]19.7
Waga [kg]3.15
Nie
Normy i standardy
Nowa klasa energetycznaKlasa G
Pobór mocy25 W
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
98% osób poleca
ten produkt
5
84%
4
14%
3
1%
2
1%
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Monitor jest bardzo fajny, ładne kolory czytelny interfejs
  • ZALETY:
  • + Kolory, kabel hdmi w zestawie, 1ms odświeżania
  • WADY:
  • - Brak regulacji pochylenia więcej nia zauważyłem
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Jest regulacja. Zobacz w instrukcji.
w instrukcji jest ale w monitorze nie ma, instrukcja obejmuje pewnie kilka modeli
Posiadam ten sam monitor,jest regulacją pochylenia
Również posiadam dokładnie ten model.
Jedyną regulacją to jest podłożenie czegoś pod nóżkę...
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
  • ZALETY:
  • + Przyzwoita matryca w klasie cenowej
  • + Przyzwoity czas reakcji
  • + Ghosting minimalnie widoczny
  • + Game Mode (Barwy)
  • + Magic Upscale (wyostrzanie niższej rozdzielczości)
  • WADY:
  • - Lekko chwiejąca podstawa (tylko w przypadku mało solidnego podłoża)
  • - Dziwna korekcja trybu Game Mode w specyficznych tytułach (grach)
  • - Brak mocowania VESA (jeśli zakładamy możliwość wieszania ekranu na ścianie)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Są jednak dwa spore minusy:
1. Regulacja kąta nachylenia jest bardzo oporna.
Posiadam ten produkt Ponad rok
  • + Cena
  • + Kolory
  • + Możliwość regulacji nachylenia
  • + Dotykowe klawisze
  • - Kąt widzenia
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
  • + opóźnienie
  • + cena
  • + rozdzielczość
  • + jakość obrazu
  • - materiał
Bardzo dobry monitor w cenie 470zł.
Bardzo dobre kolory, super duże kąty widzenia, widać różnice pomiędzy 1 a 5ms w grze, 24" robią robotę w porównaniu do tych standardowych 21".