Monitor Samsung CJ791 (LC34J791WTRXEN)
ID produktu: 4141679
Thunderbolt™ 3
Zakrzywiony, by zagwarantować komfort
Ultraszeroki ekran 34”
PBP i PIP
Kolor kropek kwantowych
Współczynnik kontrastu 3000:1
AMD FreeSync
Imponująca częstotliwość odświeżania wynosząca 100 Hz
Duża, wynosząca 100 Hz częstotliwość odświeżania ekranu zapewnia płynniejsze i delikatniejsze działanie myszy, co przekłada się na lepszą efektywność w każdej aplikacji. Zmniejsza także zacinanie się obrazu w dynamicznych sekwencjach akcji, optymalizując doświadczenia graczy.
Stylowy design
Wiele wejść
Wyróżnione przez eksperta
  • Częstotliwość odświeżania 100 Hz
  • Podstawowe złącza DisplayPort x1, HDMI x1
  • Przekątna ekranu 34"
  • Rozdzielczość 3440 x 1440 (UWQHD)
  • Typ matrycy VA
Produkt
MarkaSamsung
Kod producentaLC34J791WTRXEN
EAN8801643274986
Informacje podstawowe
ZastosowanieDo zastosowań profesjonalnych
KolorBiało-srebrne
Tuner TVNie
Ekran
Przekątna ekranu
Rozdzielczość
Format
Ekran
Specyfikacja
Powłoka matrycy
Typ matrycy
Rodzaj podświetleniaLED
Synchronizacja częstotliwości
Czas reakcji
Częstotliwość odświeżania
Jasność300 cd/m2
Kontrast statyczny3000:1
Kąt widzenia (poziomy/pionowy)178°/178°
Rozmiar plamki0.233
Liczba wyświetlanych kolorów16.7 mln
Technologia ochrony oczu
Złącza
Hub USBUSB 3.0
Wbudowane urządzenia
Wbudowana kameraNie
Wbudowany mikrofonBez mikrofonu
Fizyczne
Szerokość [cm]80.8
Wysokość [cm]51.6
Głębokość [cm]30.9
Waga [kg]7.7
Nie
Tak
z regulacją wysokości
Normy i standardy
Nowa klasa energetycznaKlasa G
Pobór mocy65 W
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
94% osób poleca
ten produkt
5
87%
4
7%
3
7%
2
0%
1
0%