Monitor LG UltraWide 38WP85C-W
ID produktu: 8269420
Więcej miejsca na różne zadania
Ulepsz swoje domowe biuro
Lekcje przez internet z szerokim polem widzenia
Zacznij przeglądać materiały obok siebie
Szczegółowy kontrast
Prawdziwe kolory i szeroki kąt widzenia
Bogactwo doświadczeń
Elegancki monitor LG UltraWide 38WP85C-W ma smukłą ramkę z trzech stron, pozwalającą skupić się na szczegółowym i realistycznym obrazie, którego idealnym dopełnieniem jest dźwięk o głębokim basie z głośników stereo o mocy 10 W.
Łatwe sterowanie i łączenie z innymi urządzeniami
Port USB Type-C™ pozwala zarówno na przesyłanie obrazu i danych, jak i na ładowanie podłączonych urządzeń, dzięki czemu możesz podłączyć swojego laptopa za pomocą jednego kabla. Co więcej, technologia zasilania przez USB-C™ pozwala na jednoczesne zasilanie monitora i ładowanie podłączonego laptopa (z mocą do 90W).
Płynna dynamika ruchu
Automatyczna kontrola jasności
Ergonomiczna budowa
Wyróżnione przez eksperta
  • Częstotliwość odświeżania 60 Hz
  • Podstawowe złącza DisplayPort x1, HDMI x2, USB-C x1
  • Przekątna ekranu 38"
  • Rozdzielczość 3840 x 1600 (UW4K/WQHD+)
  • Typ matrycy IPS
Producent
Nazwa producenta LG Electronics Inc.
Adres LG Twin Towers 128 Yeoui-daero, 7336 Yeongdeungpo-gu Seoul, KR
Adres e-mail [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu LG Electronics Polska Sp. z o.o.
Adres ul. Wołoska 22, 02-675 Warszawa, PL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaLG
Kod producenta38WP85C-W.AEU
EAN8806091374684
Informacje podstawowe
ZastosowanieDo domu i biura
KolorBiało-srebrne
Tuner TVNie
Ekran
Przekątna ekranu38"
Format24:10
Ekran
Specyfikacja
Powłoka matrycy
Typ matrycy
Rodzaj podświetleniaLED
Synchronizacja częstotliwości
Czas reakcji
Częstotliwość odświeżania
Jasność300 cd/m2
Kontrast statyczny1000:1
Kąt widzenia (poziomy/pionowy)178°/178°
Rozmiar plamki0.229
Liczba wyświetlanych kolorów1.07 mld
Technologia ochrony oczu
Złącza
Hub USBUSB 3.0
Wbudowane urządzenia
Wbudowana kameraNie
Wbudowany mikrofonBez mikrofonu
Fizyczne
Szerokość [cm]89.5
Wysokość [cm]48.7
Głębokość [cm]58.7
Waga [kg]8.3
Nie
Tak
z regulacją wysokości
Normy i standardy
Nowa klasa energetycznaKlasa G
Pobór mocy48 W
5/5
ocena produktu 5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%