Monitor LC-Power M29-UW-UXGA-100-C
ID produktu: 6704580
Poczuj się jak w grach dzięki monitorowi 29 "/ 73,66 cm od LC-Power!
Inne funkcje monitora to częstotliwość odświeżania ekranu 100 Hz dla płynnego wyświetlania treści, FreeSync dla płynnej rozgrywki, a także podstawa z regulacją wysokości .
Zobacz ostrzejsze dzięki LC-Power!
Wyróżnione przez eksperta
  • Częstotliwość odświeżania 100 Hz
  • Podstawowe złącza DisplayPort x1, HDMI x2
  • Przekątna ekranu 29"
  • Rozdzielczość 2560 x 1080 (UWHD)
  • Typ matrycy VA
Produkt
Kod producentaLC-M29-UW-UXGA-100-C
EAN4260070127755
Informacje podstawowe
ZastosowanieGamingowe
KolorCzarne
Tuner TVNie
Ekran
Przekątna ekranu29"
Format
Ekran
Specyfikacja
Powłoka matrycy
Typ matrycy
Rodzaj podświetleniaLED
Synchronizacja częstotliwości
Czas reakcji
Częstotliwość odświeżania
Jasność250 cd/m2
Kontrast statyczny3000:1
Kąt widzenia (poziomy/pionowy)178°/178°
Rozmiar plamkiBrak danych
Liczba wyświetlanych kolorów16.7 mln
Technologia ochrony oczu
Złącza
Hub USBNie
Wbudowane urządzenia
Nie
Wbudowana kameraNie
Wbudowany mikrofonBez mikrofonu
Fizyczne
Szerokość [cm]69.4
Wysokość [cm]41.1
Głębokość [cm]18.7
Waga [kg]4.5
Nie
Tak
Normy i standardy
Nowa klasa energetycznaKlasa G
Pobór mocy36 W
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 4/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
  • ZALETY:
  • + ładna grafika
  • + obszycie
  • + Cena
  • + Wykonanie
  • + Zewnętrzny zasilacz
  • + Metalowa stopka z możliwością regulacji wysokości
  • + Mocne zakrzywienie ekranu
  • WADY:
  • - cena (bez promocji)
  • - Zbyt wysoki poziom minimalny jasności panelu
  • - Nie równomierne podświetlenie matrycy
  • - Mało czytelne menu
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Cena hmm,wybrałeś sklep taki a nie inny.
Menu dramat , ale raz ustawiasz ( męczysz się ,jak szerszeń na gazie i ok)
Duża jasność, to fakt !
Reszta to bajka i te 1200 R
100 HZ !!!
W promocji monitor warty zastanowienia jeśli komuś nie przeszkadza wysoka jasność matrycy, no i nierównomierne jej podświetlenie. No 100hz niestety generuję więcej problemów niż pożytku, bynajmniej u mnie na karcie AMD Radeon RX 580 filmy na YouTube szarpały trzeba było przestawiać na 75Hz. Zdecydowanie standard w PC to 60,75,120,144,160,240 Hz wartość 100Hz jest raczej mało spotykana.