Monitor Dahua Technology LM34-E330C
ID produktu: 13840797
Obraz w jakości UWQHD
Bądź w centrum wydarzeń, dzięki zakrzywionemu ekranowi
Czas reakcji 1 ms
Częstotliwości odświeżania na poziomie 165 Hz
Możesz mieć pewność, że ten model monitora zapewni znakomitą płynność i ostrość obrazu, co jest szczególnie istotne podczas gier. To zasługa wysokiej częstotliwości odświeżania, którą można ustawić na poziomie maksymalnym 165 Hz. Tak wysoka częstotliwość odświeżania ekranu będzie również korzystna dla wzroku.
Matowa powłoka
Przekątna 34 cale
Wysoka jakość obrazu, dzięki matrycy VA
Oszczędź przestrzeń korzystając z możliwości montażu na ścianie
Monitor Dahua Technology LM34-E330C – Doskonała jakość obrazu w UltraWide Quad HD
Przekątna ekranu 34 cale – Idealny do pracy i rozrywki
Rozdzielczość 3440 x 1440 px – Wyraźne detale i szeroki kąt widzenia
Typ matrycy VA – Głębokie kolory i wysoki kontrast
Czas reakcji 1 ms – Płynne wyświetlanie bez smużenia
Częstotliwość odświeżania 165 Hz – Doskonałe dla graczy
Maksymalna częstotliwość odświeżania 165 Hz pozwala na jeszcze lepsze wrażenia podczas grania, zapewniając płynność obrazu i minimalizując opóźnienia.
Proporcje obrazu 21:9 – Idealne do multitaskingu
Złącza HDMI i DisplayPort – Łatwe podłączenie do różnych urządzeń
Ergonomia i standard VESA – Możliwość regulacji i montażu
Specyfikacja techniczna monitora Dahua LM34-E330C – Kluczowe parametry i funkcje
  • Marka: Dahua
  • Model: LM34-E330C
  • Przekątna ekranu: 34,00"
  • Typ podświetlania: LCD
  • Rozdzielczość natywna: 3440 x 1440 px
  • Czas reakcji: 1,0 ms
  • Jasność: 350 cd/m²
  • Typ matrycy: VA
  • Proporcje obrazu: 21:9
  • Częstotliwość odświeżania: 165 Hz
  • Kąt widzenia w pionie: 178°
  • Kąt widzenia w poziomie: 178°
  • Złącza: 2 x HDMI, 2 x DisplayPort
  • Waga: 7,24 kg
  • Kolor: czarny, czerwony
  • Obsługa VESA Adaptive Sync: Tak
  • Regulacja pochylenia: Tak
  • Zakres kąta nachylenia: -5 - 15°
  • Maksymalne zużycie mocy: 78 W
  • Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Wyróżnione przez eksperta
  • Przekątna ekranu 34"
  • Rozdzielczość 3440 x 1440 (UWQHD)
  • Typ matrycy VA
Producent
Nazwa producenta ZHEJIANG DAHUA VISION TECHNOLOGY CO., LTD.
Adres No.1399, Binxing Road, Binjiang District, 310053 Hangzhou, CN
Adres e-mail [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu Dahua Technology Poland sp. z o.o.
Adres Salsy 2, 02-823 Warszawa, PL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producentaDHI-LM34-E330C
EAN6923172557377
Informacje podstawowe
KolorCzarne
Ekran
Przekątna ekranu
Rozdzielczość
Ekran
Specyfikacja
Powłoka matrycy
Typ matrycy
Rodzaj podświetleniaELED
Czas reakcji
Częstotliwość odświeżania
Jasność350 cd/m2
Kontrast statyczny3000:1
Fizyczne
Tak
Normy i standardy
Nowa klasa energetycznaKlasa F
Pobór mocy64 W