
Mobile Origin Lanyard rope 6 mm, Black, 82 - 163cm
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Smycz Mobile Origin o szerokości 6 mm i regulowanej długości od 82 cm do 163 cm to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną mieć telefon zawsze pod ręką. Jej elegancki czarny kolor sprawia, że jest uniwersalna i idealnie komponuje się zarówno z codziennymi, jak i formalnymi stylizacjami. Wykonana z trwałego polipropylenu, gwarantuje długotrwałe użytkowanie.
Dzięki możliwości regulacji długości, smycz można dostosować do indywidualnych preferencji użytkownika. Niezależnie od tego, czy wolisz nosić telefon blisko ciała, czy nieco dalej, ta smycz zapewnia komfort i wygodę w każdej sytuacji.
Cienka szerokość 6 mm sprawia, że smycz jest komfortowa w noszeniu i dyskretna. Nie przeszkadza w codziennych czynnościach, a jednocześnie zapewnia łatwy dostęp do telefonu w każdej chwili.
Smycz jest prosta w montażu dzięki intuicyjnemu systemowi mocowania, który polega na przekazaniu podkładki z pierścieniem karabińczyka przez otwór ładowania etui. Wytrzymały karabińczyk zapewnia pewne zamocowanie telefonu, co zwiększa komfort użytkowania podczas codziennych czynności.
Smycz Mobile Origin nie blokuje portu ładowania, co umożliwia ładowanie telefonu bez konieczności jej zdejmowania. To sprawia, że jest idealnym dodatkiem do każdego etui, które obsługuje ładowanie.
Wykonana z polipropylenu, smycz jest odporna na uszkodzenia i zapewnia długotrwałe użytkowanie, co czyni ją doskonałym wyborem dla osób poszukujących niezawodnych akcesoriów do telefonu.
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu