Mitsu 90 W, 5 mm, 4.6 A, 19.5 V (ZM/DEL195462)
ID produktu: 5369556
JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM
Wyróżnione przez eksperta
  • Typ akcesorium Zasilacz
Produkt
MarkaMitsu
Kod producentaZM/DEL195462
EAN5902687188581
Informacje podstawowe
Typ akcesoriumZasilacz
Stan
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |07:51
Cześć!
Mitsu 90 W, 5 mm, 4.6 A, 19.5 V (ZM/DEL195462) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.