
Milan Temperówko-Gumka Compact Sunset MILAN
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Fantazyjne połączenie gumki i temperówki w jednym. Z jednej strony podwójna temperówka na cienkie i grube kredki i ołówki. Z drugiej miękka gumka syntetyczna, a po środku pojemnik na ścinki. Wszystko w tęczowych kolorach i nowoczesnym designie nawiązującym do kolekcji SUNSET. Temperówka ma ostre i wytrzymałe stalowe ostrze, dzięki czemu idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów ołówków. Posiada bezpieczny system ostrzy, który zapobiega odłączeniu się ostrza od korpusu temperówki. Kolory: zielony, fioletowy i żółty. Oryginalny projekt stworzony przez własny dział badawczo-rozwojowy MILAN. Wymiary: 6,7 x 4 x 2,5 cm.
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00