Kable teleinformatyczne
Do koszyka

MicroConnect U/UTP CAT5e 2M Red PVC (B-UTP502R)

Kable proste
ID produktu: 935570
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 1.6 - 2m
  • Kolor: Czerwony
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Kabel U/UTP CAT5e firmy MicroConnect.

Specyfikacja

Czerwony
Typ kabla
Kable proste
Długość
1.6 - 2m
Izolacja
Polichlorek winylu
Ośrodek
4 pary skręcone razem

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
25 lat
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Esperanza EC105, Shure SRH1540, Expression toner KSL-2160P / MLTD101LELS (black), Phoenix Safe Sejf Deposit Safes zamek cyfrowy (SS0997E), InLine Patchcord S/FTP, PiMF, Cat.6, PVC, żółty 15m (76415Y), MicroConnect XLR - XLR, 12, Czarny (XLRMF12), Pioneer SEM-J722T W (UHPIORNPJ722T02), Thermaltake Riing Silent 12 Pro Red (CL-P021-CA12RE-A), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 S/FTP Różowy 20m (SSTP620PI), ZOOLEK POND AQUALKAL BUTELKA 250ml, Seagate BarraCuda 4TB, SATA/600 (ST4000DM004), EUKANUBA Adult Golden Retriever 12kg, Equip Patchcord światłowodowy MTP - MTP, Multimode OM4, 5m (25555507), HR GRIP Quicky Smart S (22011711), TADEO TRADING Długopis żelowy Dong-A Zone brązowy metallic (TT5328), MSI GV72 8RD-046XPL 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/, EFB DisplayPort DisplayPort Mini, 1, Czarny (K5565SW.1), nemo ETUI HQ VENA PULL CZERWONE IPHONE 6+, Beline Etui Pattern Sam J610 J6 Plus wzór 2 2018 (ok lets do this)