Kable teleinformatyczne
Do koszyka

MicroConnect LC/SC 62.5/125µm OM1 2m (FIB420002)

Nie dotyczy
ID produktu: 941671
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 1.6 - 2m
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Światłowód wielomodowy ze złączami LC/UPC - SC/UPC. Średnice rdzenia to 62.5/125µ.

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Nie dotyczy
Długość
1.6 - 2m
Patchcord światłowodowy
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
25 lat
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Delock DisplayPort Mini - D-Sub (VGA) 1m biały (82639), Delock DisplayPort - HDMI 2m czarny (82587), A4 Tech Bloody V7ma (A4TMYS42995), HyperX Predator, DDR4, 32 GB,3000MHz, CL15 (HX430C15PB3K2/32), Zalman 750EBT 750W (ZM750-EBT), InLine Toslink - Toslink 1m czarny (89921R), Vanish Odplamiacz Vanish Oxi Action do białego 1L (417136), Wacom Intuos Pro Paper Edition M (PTH-660P-N), Herlitz Plecak be.bag Airgo Watercolor Butterfly (WIKR-982704), Esperanza EGH101 , WL TOYS Elementy Z Tworzywa Sztucznego Amortyzatora Krótkie Extreme A303 (WL/A303-40), HP HP Polisa serwisowa Samsung 3y Pick Return M-MFP Low SVC - U9SQ5E, Casio EDIFICE EF-125D -2AVEF, AgfaPhoto Toner APTS406ME / CLT-M406S/ELS (Magenta), EFB Patchcord, S/FTP, Cat.6, LSZH, 2m (K5517.2), Bisset Skórzany pasek do zegarka 12 mm Bisset BS-101.12.10.01, PGYTECH LED Propeller Guard for DJI Mavic Air, nemo Etui BACK CASE S - NOKIA 205 ASHA, Baseus Etui Parkour do iPhone X / XS, zielony