
Marker Suchościeralny MW50M Zielony
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Markery do białych tablic z wyjątkowym systemem EASYFLO. Dzięki temu, że w tym modelu zastosowano mechanizm ponownego napełniania, jego wybór staje się najbardziej opcją dla każdego biura. Poprzez dynamiczne skierowanie końcówki ku dołowi do okrągłej końcówki o idealnych proporcjach przedostaje się płynny kolorowy tusz (czerwony, niebieski lub czarny), znacząc tablicę linią o grubości 2,1 mm – w markerach typu MAXIFLO ten proces obsługuje tłoczek. Mocny, wyrazisty kolor przyciąga spojrzenia, skupiając widownię na przekazywanych treściach. Atrakcyjna, długa linia pisania, która wynosi 950 m, pozwala na wielokrotne i przyjemne użytkowanie tego produktu.
Możliwość „doładowania” markerów za pomocą uzupełniacza MWR1 potwierdza walory zestawu MW50-4N. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba wymieniać całego kompletu, co za pewne przełoży się na efektywne oszczędzanie w biurze. Markery mają wygodną i atrakcyjną wizualnie obudowę i efektownie prezentują się w dłoni. Pakowane w wygodne pudełko z gąbką stanowią profesjonalny produkt 2w1. Kolejny atut to wykonanie markerów, które powstały aż w 94% z materiałów przetworzonych(!!!). To doskonały wynik, który zainteresuje koneserów wzornictwa.
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00