Magnum Spawarka Inverter Snake (SNA200PS)
ID produktu: 6419828
Spawarka Inverter Snake (SNA200PS)
Urządzenie inwerterowe Snake 200 PS jest lekkim, przenośnym źródłem energii.
Przeznaczone jest do pracy w warunkach terenowych i wykonywania wszelkiego rodzaju prac naprawczych.
Urządzenie charakteryzuje się dużą sprawnością 200 A/60%. Posiada znakomitą charakterystykę łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych.
DANE TECHNICZNE:
  • Zasilanie: 230V/50Hz
  • Prąd Spawania: 200
  • Sprawność: 60%
  • Zakres regulacji: płynny
  • Zabezpieczenie obudowy: IP21
  • Zabezpieczenie zasilania: 25A
  • Chłodzenie: wentylator
  • Napięcie biegu jałowego: 66V
  • Pobór mocy: 7,1kVa
Funkcje
  • Regulacja prądu: Płynna
  • Funkcja Anti Stick: Tak
  • Funkcja Hot Start: Tak
HOT START
ANTI STICK
Wyróżnione przez eksperta
  • Moc (kW) 5.68
  • Prąd (A) 200
  • Rodzaj Spawarki inwertorowe MMA/TIG
Producent
Nazwa producenta Heinr. Böker Baumwerk GmbH
Adres Schützenstr. 30, 42659 Solingen, DE
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaMagnum
Kod producentaSNA200PS
EAN5905323107526
Informacje podstawowe
Moc (kW)5.68
Prąd (A)200
Waga [kg]Brak danych
5/5
ocena produktu 5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%