
Macierz dyskowa OWC Mercury Elite Pro Dual Tower (OWCMED3ER0GB)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Cechą charakterystyczną interfejsu SATA 3 jest maksymalna przepustowość rzędu 6 Gbit/s. Tak skonstruowane dyski stanowią uniwersalne rozwiązanie i znalazły szerokie zastosowanie również na pokładzie serwerów. Klienci zawsze mogą liczyć na efektywną pracę przy zróżnicowanych zadaniach oraz wydajność na najwyższym poziomie. Z takiej technologii skorzystało już wielu wymagających użytkowników, którzy zawsze oczekują pierwszorzędnej jakości.

eSATA różni się oczywiście tym od SATA, że pozwala dołączać do komputera systemy pamięci masowych, które znajdują się na zewnątrz obudowy komputera. Dlatego konektor eSATA wygląda inaczej niż konektor SATA, a samo połączenie obsługuje silniejsze sygnały i może mieć długość 2 m. eSATA ma wiele zalet, które może w przyszłości wyprą interfejs USB.

Macierz w obudowie typu Tower to doskonały wybór do zastosowań domowych lub dla małych i średnich przedsiębiorstw, gdy nie ma potrzeby tworzenia rozległych serwerowni. Pozwoli na konfigurację dostosowaną do naszych potrzeb, oferując wiele przestrzeni na komponenty, a dodatkowo idealnie sprawdzi się tam, gdzie nie mamy dostępu do szaf Rack.

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00