
Macierz dyskowa Asustor Asustor Xpanstor 4 AS5004U macierz dyskowa Czarny
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Cechą charakterystyczną interfejsu SATA 3 jest maksymalna przepustowość rzędu 6 Gbit/s. Tak skonstruowane dyski stanowią uniwersalne rozwiązanie i znalazły szerokie zastosowanie również na pokładzie serwerów. Klienci zawsze mogą liczyć na efektywną pracę przy zróżnicowanych zadaniach oraz wydajność na najwyższym poziomie. Z takiej technologii skorzystało już wielu wymagających użytkowników, którzy zawsze oczekują pierwszorzędnej jakości.

Macierz dyskowa Asustor Xpanstor 4 AS5004U to nowoczesne i wszechstronne urządzenie, które spełni oczekiwania zarówno użytkowników domowych, jak i profesjonalistów. Dzięki możliwości obsługi do czterech dysków twardych, Xpanstor 4 stanowi doskonałe rozwiązanie do przechowywania danych, klonowania dysków oraz diagnostyki.

Wyposażona w interfejs USB 3.2 Gen 2 z gniazdem Type-C, macierz Asustor Xpanstor 4 umożliwia przesył danych z prędkością do 10 Gb/s. To oznacza, że transfer dużych plików staje się szybki i efektywny, co jest kluczowe w dzisiejszym świecie, gdzie czas ma ogromne znaczenie.

Asustor Xpanstor 4 obsługuje innowacyjną technologię MyArchive, która umożliwia łatwe tworzenie kopii zapasowych oraz automatyczne montowanie i odmontowywanie dysków. Dzięki temu zarządzanie danymi staje się prostsze i bardziej intuicyjne, co pozwala zaoszczędzić czas i zminimalizować ryzyko utraty danych.
Wbudowany wentylator w macierzy Asustor Xpanstor 4 automatycznie dostosowuje prędkość do temperatury dysków, co zapewnia cichą pracę oraz efektywne chłodzenie. Dzięki temu urządzenie może być używane w różnych warunkach, nie zakłócając codziennego użytkowania.

Macierz dyskowa Asustor Xpanstor 4 zapewnia stabilne połączenie z komputerem dzięki specjalnie zaprojektowanemu złączu i kablowi USB-C. To rozwiązanie zapobiega przypadkowemu odłączeniu, co jest istotne w przypadku pracy z ważnymi danymi.

Xpanstor 4 może być używany jako rozwiązanie DAS (Direct Attached Storage), co pozwala na podłączenie do komputera i wykorzystanie czterech niezależnych dysków w systemach Windows, Mac lub Linux. To elastyczne podejście sprawia, że urządzenie jest idealne do różnorodnych zastosowań.

Macierz Asustor Xpanstor 4 obsługuje maksymalną pojemność dysków wynoszącą aż 88 TB. Dzięki temu użytkownicy mogą przechowywać ogromne ilości danych, co czyni to urządzenie doskonałym wyborem dla osób potrzebujących dużej przestrzeni dyskowej.

Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą wydajnością i niezawodnością przechowywania danych z Asustor Xpanstor 4 AS5004U, dostępnym w Morele!
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00