Ergonomia pracy
Do koszyka

LogiLink Podkładka pod nadgarstek, żelowa, czarna (ID0136)

BESTSELLER!
ID produktu: 1041535
Zobacz produkty podobne
(14)
Zapytaj społeczności 1 pytanie
  • Rodzaj: do myszy
Opis
Specyfikacja
Opinie (14)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Podkładka pod nadgarstek, żelowa, czarna.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
ID0136
EAN
4052792040968
Informacje podstawowe
Rodzaj
do myszy

Opinie

(14)
(14)
5/5
(14)
93% osób poleca
ten produkt
5
86%
4
7%
3
7%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Wygodna i trwała.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Spełnia swoją funkcję
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Spełnia swoją funkcje
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Miękka i wygodna, jeszcze się nie rozpadła :b
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Podkładka jest mała i znakomicie spełnia swoją rolę.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
R e w e l a c ja. Mieciusie jak ...... sam sobie dopisz :)
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo wygodna, duża i komfortowa.
  • ZALETY:
  • + duża
  • + miękka
  • + antypoślizgowy spód
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Fajna, ergonomiczna, miły w dotyku materiał
  • WADY:
  • - trzeba długo suszyć po myciu
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Najlepsza żelowa podkładka pod nadgarstek z jakiej korzystałem.
Odpowiednio wysoki profil, całkiem wygodny kształt.
Trudno się przyczepić.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Wspaniała podkładka pod mysz która spełnia swoje zadanie w najlepszy z możliwych sposobów. Wykonana z fantastycznego materiału nie sprawia żadnego dyskomfortu z użytkowania.
  • ZALETY:
  • + wygoda
  • + ergonomia
  • + rewelacyjny materiał
  • WADY:
  • - brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi

(1)
Z jakiego materiału wykonano podkładkę???
Podkładka została wykonana z włókna syntetycznego - elastanu (Lycra), oraz silikonu.

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(14)
Pytania i odpowiedzi
(1)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Activejet tusz ARS-21 / nr 21/27/56 (3 x 6ml), Club 3D DVI - VGA, czarny, Lynx CS Patchcord światłowodowy, 50/125, OM3, SC-SC, 1m (DPX-50-SC/SC-OM3-1), HSM Securio B22 3.9 x 30 mm, InLine przedłużacz zasilania, biały 5m (16405W), Varta Bateria Electronics SR69 1szt., Lenovo 3 YEAR ONSITE REPAIR 24X7 - 00VL234, Xerox SOLID INK MAGENTA (2 STICKS) - 108R00996, TRENDnet Zasilacz DIN, 48V, 120W (TI-S12048), Delock Obudowa zewnętrzna 2x mSATA SSD (42590), Toshiba Toner T-3850P do e-Studio 385S (6B000000745), Acme BH406 Czarne (504898), Goobay Adapter HDMI - micro HDMI (68842), Gigabyte H370M D3H GSM, York Gąbki kuchenne 3szt. (10364860)