Listwy zasilające
Do koszyka

Listwa zasilająca Qoltec Quick Switch zwykła 3 gniazd 1.4m biały (50262)

ID produktu: 5615995
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Liczba gniazd:
  • 3
  • 4
  • 6
  • 8
Port USB:
  • nie
  • 2xUSB
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Listwa zasilająca | 3 gniazda | 1,4m | biała Listwa zasilająca Qoltec posiada 3 gniazda sieciowe z uziemieniem umożliwiających podłączenie pełnowymiarowych wtyczek oraz 1.4m kabel. Eleganckie wzornictwo oraz duży włącznik zapewniają komfortowe użytkowanie. Konstrukcja listwy wykonana jest z niepalnego tworzywa, a dzięki zabezpieczeniu przeciwprzepięciowemu zapewnia ona bezpieczeństwo dla Twoich urządzeń. Jest to produkt przeznaczony zarówno do domu i pracy ale również do warsztatów, sklepów i innych miejsc w których niezbędne jest podłączenie kilku urządzeń. EAN: 5901878502625 Gwarancja: 24 miesiące Kod dostawcy: 50262 Liczba gniazd typu E: 3 Długość przewodu: 1.4 m Wtyczka: Europejska Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe Włącznik: Tak Montaż: Podłoże Kolor: Biały

Specyfikacja

Rodzaj
Długość kabla [m]
1.4
Port USB
nie
Kolor
biały
Seria
Quick Switch

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Omega FREESTYLE DVD+R 4,7GB 16X KOPERTA*1 [40214], Newstar Podstawa stołowa (FPMA-D700), Herlitz Folia na Dokumenty, A4, 100St. (5824008), MicroConnect D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 5m srebrny (MONGG5B-METAL), Stanger R1.0 SOFT GRIP NIEBIESKI (18000300038), Lindy Patchcord światłowodowy LC/SC OM3 50/125um, Multimode, 3m (46392), MicroConnect Kabel RP-SMA - RP-SMA (M/F) 5m Czarny (51678), Soliton American Love Songs SOLITON - 235651, Norimpex Auto na radio św.dźw. ładowarka (NO-1000852), Qnap TS-1673U-64G, Techly Bateria CR2016 5szt., Deante Aster stojąca czarny (BCA B64M), MSI GV72 (8RC-017XPL) 16 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/, HUBSAN Obudowa żółta do Hubsan H122D, Tescoma Durszlak GrandChef metal 20cm, Lorus RG208PX9, Alveus Asama 60 (1502026), Inverto Konwerter satelitarny Quatro Premium, Jays Słuchawki Jays A-JAYS SIX BT BK