Kable teleinformatyczne
Do koszyka

LINDY Patchcord światłowodowy LC/LC OM3 50/125um, Multimode, 2m (46371)

Kable proste
ID produktu: 1034690
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 1.6 - 2m
  • Kolor: Turkusowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Patchcord światłowodowy LC/LC OM3 50/125um, Multimode, 2m.

 

Specyfikacja

Turkusowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
1.6 - 2m
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex LC
Żyły
2

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: TB tusz TBE-D61CY (T061240) Cyan, Belkin F1D9401-06, Cellular Line Wielowarstwowa do Samsung Galaxy S5. Antyrefleks, anty odciski palców (CSPULTRAGALS5), MicroConnect MiniJack 3.5 mm - MiniJack 3.5 mm, 5, Czarny (AUDLR5), R-GO Tools Kanał na kable 75cm (RGOCMBASK), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 U/UTP Szary 40m (UTP640BOOTED), Trixie Piłka Jajko Roly Poly 8cm (TX-34947), Koziol Durszlak Palsby M plastik 20cm, Emos Przedłużacz z wyłącznikiem i uziemieniem 5 gniazd 5m biały (P1515), Tescoma Łyżka SPACE TONE, zielony (638053.25), Pets PETS šepetys, Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00W0PB) 16 GB RAM/ 240 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/, Delock DisplayPort - DisplayPort, 0.5, Czarny (85506), MICHALCZYK I PROKOP Teczka A4 z gumką narożną czerwona p6, NoName Sejf na klucz(3095312), Clicktronic HDMI - HDMI, 2, Granatowy, Samsung Nakładka silikonowa do Samsung Galaxy S10 granatowa (EF-PG973TNEGWW), Morele.net CHALLENGER H5970 16 GB RAM/ 500 GB SSD/ 1 TB HDD/