Kable teleinformatyczne
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

Lindy Duplex, LC/LC, OM3, 100m, MM (46404)

Nie dotyczy
ID produktu: 1241496
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 51 - 350m
  • Kolor: Zielony
  • Rodzaj: Światłowód
  • Typ kabla: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Kabel teleinformatyczny Duplex, LC/LC, OM3, 100m, 50/125, firmy Lindy. 

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
46404
EAN
4002888464048
Informacje ogólne
Zielony
Typ kabla
Nie dotyczy
Rodzaj
Światłowód
Długość
51 - 350m
Złącza

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Ever Europower 12V 9Ah (T/AK-12009/0005), HP CF214A, Cellular Line Etui Backbook Galaxy S4-Białe (CBACKBOOKGALAXYS4W), Genesis Genesis PV65 (NJG-0739), Toshiba 600 GB 2.5'' SAS-3 (12Gb/s) (AL14SEB060N), Samsung Galaxy Tab A 10.1" 32 GB 4G LTE Czarny (SM-T585NZKEXEO), Seagate IronWolf CMR 1 TB 3.5'' SATA III (6 Gb/s) (ST1000VN002), Donau Master dźwigniowy A4 75mm miedziany (3970001PL-52), Parker Pióro Parker Füllfederhalter VECTOR Standard Rot M Blau 1er Bliste (S0880981), Teka UNIVERSO MAX 1C 1E (115120003), Pilot Długopis żelowy G2 0,7mm.Mika Limited Edition fioletowy, Nillkin Etui QIN dla Sony Xperia XA1, NoName Etui Back Case 0,3 dla Nokia 8, NoName Pojemnik Na Sałatkę Z Widelcem Owalny 2 kolory, Nillkin Etui Nillkin Air Case Samsung Galaxy A8 2018 A530 czerwony