
LENOVO wentylator do x3650 M4 (7915) HotSwap - 69Y5611 - Refabrykowany
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Wentylator LENOVO przeznaczony do serwera x3650 M4 (model 7915) z funkcją HotSwap stanowi kluczowy element systemu chłodzenia, który zapewnia optymalną cyrkulację powietrza oraz stabilność działania urządzenia. Dzięki swojej niezawodności i efektywności, ten produkt jest doskonałym rozwiązaniem dla wymagających środowisk serwerowych.
Produkt jest refabrykowany, co oznacza, że został starannie odnowiony i znajduje się w doskonałym stanie technicznym. Wybór refabrykowanego wentylatora to świetna okazja, aby zaoszczędzić na kosztach, nie rezygnując przy tym z jakości i wydajności.
Wentylator jest w pełni kompatybilny z serwerami LENOVO x3650 M4 (7915), co czyni go idealnym wyborem dla użytkowników tych modeli. Dzięki temu, klienci mogą być pewni, że produkt będzie działał bez zarzutu w ich systemach.
Funkcja HotSwap umożliwia szybki i prosty montaż wentylatora bez potrzeby wyłączania serwera. To znacząco zwiększa komfort użytkowania oraz minimalizuje przestoje w pracy systemu.
Wentylator LENOVO charakteryzuje się cichą pracą, co jest istotne w środowiskach, gdzie hałas może być problematyczny. Jego efektywność w chłodzeniu sprawia, że serwer działa w optymalnych warunkach, co przekłada się na dłuższą żywotność komponentów.
Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą wydajnością i niezawodnością w swoim serwerze! To idealny wybór dla Twoich potrzeb – dostępny już dziś na Morele!
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

