
Latarka Fenix diodowa TK09
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Fani latarek taktycznych zapewne pamiętają latarkę Fenix TK12 której nazwę zmieniono na TK09. Teraz przyszedł czas na jej nową odsłonę! Najważniejszą zmianą jest zwiększenie mocy świecenia z 450 do 900 lumenów. Wraz ze znacznym wzrostem mocy latarka Fenix TK09 zyskała większy zasięg. W chwili obecnej wynosi on 310 metrów (wcześniej 230 metrów).
W środku latarki umieszczono układ pozwalający na pracę w 3 trybach świecenia stałym światłem, oraz dodatkowo w trybie stroboskopowym. Przy każdorazowym włączeniu, latarka świeci w najmocniejszym trybie. W zestawie do latarki Fenix TK09 jest futerał do paska.
Latarka taktyczna Fenix TK09 zasilana jest dwiema bateriami CR123, które mają dużą odporność na wysokie i niskie temperatury oraz samowyładowanie. Możliwe jest również zastosowanie ogniwa 18650. Przez zastosowanie obudowy z bardzo trwałego aluminium lotniczego, latarka potrafi przetrwać użytkowanie w ponad przeciętnych warunkach, często narażona na upuszczenia, zamoczenie i wstrząsy.
| Dioda | Typ | Tryb | Maks. Moc [lm] | Maks. Czas pracy [h min] |
|---|---|---|---|---|
| biała | ciągły | wysoki | 900 | 1 h 25 min |
| średni | 450 | 4 h 55 min | ||
| niski | 50 | 37 h | ||
| migający | strobe | 900 | - |
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00