Laptop LG Gram 17 2023 i7-1360P / 16 GB / 512 GB / W11 (17Z90R-G.AA75Y)
ID produktu: 12789749
Ultralekki, ultrapotężny
Duży ekran o wysokiej rozdzielczości
Nowy wymiar dźwięku przestrzennego
Szybkość dzięki najnowszym systemom
Łatwe łączenie urządzeń
Strażnik bezpieczeństwa LG
Privacy Guard i Alert
Kontrola ekranu przez śledzenie wzroku
LG gram dba o Twoje dobre samopoczucie
Wideokonferencje
Zostaw ładowarkę w domu
Różne możliwości łączenia z innymi urządzeniami
Wyróżnione przez eksperta
  • Dedykowany układ graficzny Brak
  • Pamięć RAM (zainstalowana) 16 GB
  • Procesor Intel Core i7-1360P
  • Przekątna ekranu 17"
  • System operacyjny Windows 11 Home
Producent
Nazwa producenta LG Electronics Inc.
Adres LG Twin Towers 128 Yeoui-daero, 7336 Yeongdeungpo-gu Seoul, KR
Adres e-mail [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu LG Electronics Polska Sp. z o.o.
Adres ul. Wołoska 22, 02-675 Warszawa, PL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaLG
EAN8806087972061
Informacje podstawowe
TypLaptop
ZastosowanieMultimedialne
KolorCzarne
SeriaLG Gram
Procesor
Intel Core i7
ProcesorIntel Core i7-1360P
1.6 GHz / 5.0 GHz
Liczba rdzeni / wątków12/16
Pamięć
Pamięć RAM (maksymalna)16 GB
DDR5L
Częstotliwość pamięci6000 MHz
Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne)0/0
Dyski i napęd
Brak
Brak
512 GB
NapędyBrak
Karta graficzna
Zintegrowany układ graficzny
Pamięć karty graficznejWspółdzielona z RAM
Typ pamięciNie dotyczy
Wyświetlacz
17"
2560 x 1600 (WQXGA)
Matowa
Rodzaj ekranuBez ekranu dotykowego
IPS
Częstotliwość odświeżania60 Hz