Laptop LG Gram 17 2022 (17Z90Q-G.AA55Y)
ID produktu: 10589843
Optymalna widoczność
Szybko, jeszcze szybciej
Wykrywanie uwagi
Masz prawo do prywatności
Funkcje ochrony prywatności:
  • Presence Detection: Automatycznie blokuje lub wyłącza ekran, kiedy odejdziesz od laptopa.
  • Smart Display: Zamazuje ekran, kiedy nie patrzysz.
  • Privacy Alert: Pokazuje ostrzeżenie na ekranie, gdy ktoś zagląda Ci przez ramię.
  • Privacy Guard: Zamazuje ekran, gdy patrzy na niego ktoś inny.
Twoja twarz kontroluje ekran
Funkcje śledzenia twarzy i wzroku zwiększające komfort pracy:
  • Snap Window: Przenosi aktywną treść na ekran, na którym pracujesz
  • Smart Pointer: Śledzi wzrok użytkownika i przenosi za nim kursor myszy
Funkcje prozdrowotne LG gram
Inteligentne funkcje, które dbają o Twoje dobre samopoczucie.
  • Smart Player: Wstrzymuje odtwarzanie mediów pod nieobecność użytkownika.
  • Posture Warning: Wykrywa nieprawidłową postawę i ostrzega użytkownika.
Do wideokonferencji
  • Auto Mute: Wycisza i przywraca głos użytkownika zależnie od jego odległości od ekranu.
  • Mute Warning: Informuje użytkownika o wyciszeniu głosu.
Wygodniejsze wideokonferencje
Poczuj ten beat
Głośniki o mocy 1,5 W generują bogate, realistyczne i potężne efekty dźwiękowe. Technologia DTS:X Ultra zapewnia głęboki dźwięk 3D w słuchawkach i bez słuchawek.
Ładowanie, przesyłanie danych i wyświetlanie obrazu na ekranie jednocześnie
Mocny i gotowy do boju
Wyróżnione przez eksperta
  • Dedykowany układ graficzny Brak
  • Pamięć RAM (zainstalowana) 16 GB
  • Procesor Intel Core i5-1240P
  • Przekątna ekranu 17"
  • System operacyjny Windows 11 Home
Producent
Nazwa producenta LG Electronics Inc.
Adres LG Twin Towers 128 Yeoui-daero, 7336 Yeongdeungpo-gu Seoul, KR
Adres e-mail [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu LG Electronics Polska Sp. z o.o.
Adres ul. Wołoska 22, 02-675 Warszawa, PL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaLG
Kod producenta17Z90Q-G.AA55Y
EAN8806091771360
Informacje podstawowe
TypLaptop
ZastosowanieMultimedialne
KolorCzarne
SeriaLG Gram
Procesor
Intel Core i5
ProcesorIntel Core i5-1240P
1.2 GHz / 4.4 GHz
Liczba rdzeni / wątków12/16
Pamięć
Pamięć RAM (maksymalna)16 GB
DDR5L
Częstotliwość pamięci5200 MHz
Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne)0/0
Dyski i napęd
Brak
Brak
512 GB
NapędyBrak
Karta graficzna
Zintegrowany układ graficzny
Pamięć karty graficznejWspółdzielona z RAM
Typ pamięciNie dotyczy
Wyświetlacz
17"
2560 x 1600 (WQXGA)
Matowa
Rodzaj ekranuBez ekranu dotykowego
IPS
Częstotliwość odświeżania60 Hz